Як замовити обрізку дерев і їх кронування

nick 18, Червень 2021, 13:42 59
Як замовити обрізку дерев і їх кронування

Кронування і обрізка дерев – це дуже популярні послуги, які надають фахівці в багатьох українських містах.

Але далеко не завжди муніципальна влада приділяють цьому аспекту догляду за зеленими насадженнями багато уваги, вважаючи, що без кронування можна легко обійтися. Ви можете замовити обрізку дерев без проблем. У Львові та області на зрізання дерев ціна є для багатьох прийнятною.

Правильна обрізка плодових дерев забезпечує доступ світла і повітря до кожної частини крони. Це досягається вільним і правильним розміщенням гілок в кроні, шляхом видалення зайвих і непотрібних гілок, тобто не несуть ніякого функціонального навантаження.

Як замовити обрізку дерев і їх кронування

Обрізка фруктових дерев також впливає на якість врожаю і дозволяє регулювати цей процес. На рослинах формуються більші, смачні і здорові плоди. Дерево, яке піддається регулярної обробці, довше зберігає репродуктивні функції і характеризується кращою міцністю, тому може утримувати великі навантаження під час врожаю.

Щоб не травмувати рослину і виконати процес щодо окультурення правильно, краще довірити цю роботу професіоналам.

Особливо ретельно виконується обрізка великих дерев. Якщо процедура зроблена правильно, рани деревної рослини заростають моментально, поліпшується їх стан, збільшується морозостійкість. Застосовуються для роботи різні ручні ножівки, добре наточені пилки, якісні секатори, які не знімають кору. Кронування – це маніпуляції, які спрямовані на оздоровлення і поліпшення форми крони дерева, надання йому красивого і доглянутого вигляду.

Як замовити обрізку дерев і їх кронування

Ціни на кронування дерев

Ціни на кронування залежать від багатьох причин, серед яких:

  • загальний обсяг робіт по кронування дерев;
  • стан дерева, його порода;
  • навколишні умови (висота дерева, зручність його розташування, наявність будівель, огорож заважають роботі);
  • додаткові побажання і вимоги з боку замовника.

Зв’язуючись з фахівцями можна бути повністю впевненим, що після їх роботи рослини придбають правильну форму, вони принесуть багатий урожай і стануть набагато міцніше. Фахівці виконають кронування дерев професійно в найкоротші терміни. У штаті компанії працюють тільки кращі арбористи, які відповідально поставляться до виконання поставленого завдання. Телефонуйте!