Як знайти легальну роботу в Польщі

ДУМКА 28, Червень 2022, 11:26 173
Як знайти легальну роботу в Польщі

Польща-одна з найпопулярніших країн для еміграції. Вона знаходиться близько до України, є членом Євросоюзу, тому, вибираючи європейську країну для постійного проживання, багато українців переїжджають саме до Польщі. Але головне, що потрібно зробити, знайшовши нове місце для проживання – пошукати для себе гарне місце роботи.

Не користуючись спеціальними сервісами, навряд чи вийде знайти щось з хорошою зарплатою і умовами. Але сайт flambir.com пропонує кілька місць, в яких можна працювати, якщо ви недавно переїхали в країну.

Які вакансії тут пропонуються

  • Зазвичай мова йде про просту роботу, яка вимагає певної кваліфікації, але не вищої освіти. Це:
  • прибирання виробничих приміщень;
  • косметичне виробництво;
  • зварювальні роботи;
  • меблеви фабрики;
  • виробництво дитячих іграшок.

Це не повний список вакансій, які пропонуються на сайті. Для кожного варіанту є докладний опис – чим ви будете займатися, в якому місті, на якій фабриці або в офісі, що за зарплата і які ціни на оренду житла вас чекають. Зазвичай іммігрант може швидко знайти для себе тут доступну роботу, але для того, щоб на неї влаштуватися, необхідний набір документів.

Цей проект допомагає швидко знайти те, що вам потрібно. Українці, які бажають переїхати в країни Євросоюзу, часто вибирають роботу в Польщі як найбільш доступний варіант.

Для людей з видом на проживання доступна робота в Польщі вакансії передбачає досить прості – вони не пов’язані з програмуванням або проектуванням будівель, але запросто можна знайти місце будівельника або робітника на виробництві певних деталей або механізмів.

Як влаштуватися на роботу за допомогою Flambir

Цей сайт щодня пропонує відвідувачам доступні вакансії – для одиноких або сімейних людей, з досвідом роботи і без нього. Вам залишається тільки відгукнутися на вподобане оголошення, зв’язатися з роботодавцем і оформити потрібні документи.

Бажано за півроку-рік до переїзду в Польщу почати вчити мову, причому не тільки за підручниками або відеокурсами, а активно спілкуючись з його носіями. Так, вже влаштувавшись на новому місці, ви почнете краще розуміти тих, хто буде з вами тут розмовляти.

У Польщі легко знайти роботу, тому що тут часто не вистачає співробітників на підприємствах. Наш проект може підібрати для вас найкращий варіант працевлаштування. А якщо ви хочете переїхати з сім’єю, вакансії для таких співробітників знаходяться в спеціальному розділі сайту.