Якісна і недорога доставка продуктів у Львові

ДУМКА 5, Липень 2022, 09:57 177
Якісна і недорога доставка продуктів у Львові

Доставка додому – дуже зручний спосіб швидко придбати продукти, де б ми не жили. Особливо в такому великому місті, як Львів. Якщо з якихось причин виходити з дому не хочеться або до найближчого магазину занадто велика відстань – саме час замовити доставку.

Магазин “Шувар” пропонує привезти будь-які продукти додому. Просто вкажіть свою адресу і чекайте, поки прийде кур’єр і доставить те, що Ви замовили.

Що тут пропонується

“Шувар” – це швидка й якiсна доставка продуктів у Львові за досить низькими цінами. Тут ви можете придбати:

  • фрукти або овочі;
  • молочні продукти;
  • яйця;
  • закуски та солодощі;
  • соуси;
  • бакалiю.

У цьому списку зазначено далеко не все, що продається в цьому інтернет-магазині. Тут представлено безліч видів продуктів, які мають попит.

Це швидкий і зручний спосіб отримати те, що ви хочете. Вам не потрібно стояти в чергах в звичайних магазинах і взагалі виходити кудись з дому. Можна просто зайти на сайт, зробити замовлення і продовжувати займатися домашніми справами.

Кому це стане в нагоді

Тут доставляють продукти не тільки додому. Ви можете замовити їх при необхідності і в офіс, і навіть в ресторан – якщо Ви там працюєте і вам потрібні будь-які продукти для приготування нових страв. Сама доставка безкоштовна – ви платите тільки за товари. Безкоштовною доставка буває не завжди – щоб вона стала такою, тут потрібно замовити продуктів на загальну вартість не менше 500 гривень. Але це цілком звичайна сума, якщо купувати їжу на тиждень-два або просто на кілька людей.

Тут – тільки якісні та свіжі продукти. Так що, якщо ви замовляєте їх для свого ресторану, будьте впевнені, що клієнтам сподобається.

Як працює магазин

Цей інтернет-магазин доставляє якісні та недорогі продукти харчування в будь-який район Львова. Ціни відразу показуються в додатку або на сайті – так покупцеві буде зручніше дізнатися, скільки всього він витратить на свої покупки.

Якщо зараз ніч або ранній ранок, це не привід відмовлятися від послуг інтернет-магазину “Шувар” – він працює цілодобово. А якщо вам з якихось причин не сподобалася якість купленого продукту або ви очікували чогось іншого-вам можуть повернути і замінити товар.

А для постійних клієнтів тут передбачена програма лояльності. Якщо ви робите на цьому сайті 3 замовлення в місяць – можете чекати на знижку в 3%. А якщо купуєте більше 5 разів – відповідно, ваша знижка збільшиться до 5%. Вона діятиме протягом усього наступного місяця.