Якісний друк фотокниг

nick 6, Вересень 2023, 14:43 476
Якісний друк фотокниг

Фотокнига схожа на звичайний фотоальбом.Тільки в сучасному виконанні вона є привабливою та зручною у використанні. Замовити друк фотокниг онлайн можна без проблем. Вартість цієї послуги є для багатьох прийнятною.

Якісний друк фотокниг

Які існують види фотокниг

Існує кілька видів фотокниг, вибирати їх необхідно в залежності від побажань до її зовнішнього вигляду та характеристик:

  • поліграфічна фотокнига – у неї м’які листи та тверда обкладинка;
  • класична фотокнига – має тверду ламіновану або м’яку шкіряну обкладинку та тверді внутрішні листи;
  • мінібук – невелика книга з кількістю розворотів від 10 до 20 та гнучкою персональною обкладинкою (можна вибрати будь-яку фотографію. як оформлення обкладинки);
  • фотокнига люкс – відрізняється від класичної персональної напівтвердої об’ємної обкладинки із шаром поролону та кількістю розворотом від 5 до 25.

Все це загальні особливості фотокниг, які можна замовити в будь-якій майстерні фотодизайну, що підходить для вас, як через Інтернет, так і безпосередньо, якщо у вашому місті є така послуга. Але не все так просто! Існує велика кількість варіантів як з оформлення фотокниг, так і їх виготовлення.

Збережіть яскраві події життя у фотокнигах чудової якості

  1. Виробництво фотоальбомів, принтбуків, фотокниг на замовлення
  2. Преміальний папір, висока якість друку фотографій
  3. На вибір обкладинки гнучкі, тверді, з екошкіри
  4. Швидка доставка готового замовлення на адресу або в пункт видачі

Принтбук – це фотокнига, яка надрукована поліграфічним способом на сучасному цифровому обладнанні. Внутрішні аркуші друкуються на 170 г/м² крейдованого паперу. Обкладинка — тверда ламінована палітурка з журнальним типом кріплення сторінок. Це найпопулярніший у світі тип фотокниг. Самі зображення для сторінок можна без проблем підготувати в будь-якому графічному редакторі і завантажити на сайт для подальшого створення вашої фотокниги.

Замість безликих цифрових фото ви зможете зафіксувати свої спогади на якісному фотопапері, і будь-коли відчути під пальцями картини з вашого прекрасного минулого! Основною рисою такої фотокниги є швидкість виготовлення, унікальність її зовнішнього вигляду та доступність у ціні. Для кожної фотокнижки Ви можете створити унікальний дизайн обкладинки, форзаців та сторінок. Купити фотокнигу принтбук можна на сайті https://albomchik.ua/uk/printbuk за найвигіднішою ціною з доставкою додому.