Який краще купити стартовий набір для майстра

ДУМКА 10, Січень 2022, 15:39 71
Який краще купити стартовий набір для майстра

Манікюр із використанням гель-лаку робиться повсюдно. Практика показує, що з подібним покриттям упораються навіть новачки, тому потреба записуватися до майстра відпадає. Щоб зробити справді якісний, довговічний та привабливий манікюр, слід подбати про необхідні інструменти та матеріали. Добре, що в інтернет-магазині Limonad все це і навіть більше вже наявне.

Фахівці радять звернути увагу на покупку стартового набору для манікюру:

 1. це вигідно по грошах;
 2. все необхідне вже є;
 3. спрощує вибір;
 4. надає або знімає гель лаки недорого, швидко і без нюансів.

Який краще купити стартовий набір для майстра манікюру?

Зазначимо, що готовий набір однозначно привабливіший, ніж покупка кожного інструменту окремо. В інтернет-магазині Limonad представлений широкий асортимент подібних комплектів, де є і манікюрна лампа, і фрезер, вытяжка для маникюра. Таким чином кожна дівчина легко підбере комплект саме за свої завдання та бюджет.

Зверніть увагу, що бренди пропонують різне наповнення, тому що уніфікованого стандарту немає: одним потрібні лише матеріали, іншим – деякі інструменти. Обов’язково читайте опис комплекту перед замовленням та покупкою.

Що має входити до стартового набору для манікюру?

Жодне покриття не обійдеться без сушіння, а для цього потрібна спеціальна лампа. Зазначимо, що робота тільки з гель-лаками має на увазі наявність LED-лампи. Якщо ще не визначилися з матеріалами – купіть гібридне обладнання для сушіння.

Оскільки новачки ще не мають досвіду експлуатації розхідників тих чи інших брендів, краще робити вибір на основі складів, характеристик або оглядів реальних користувачів.

Манікюр складається з трьох основних етапів: зняття старого покриття, обробка нігтя, нанесення нового. У кожному їх криються свої нюанси, технології, витримки за часом.

Для манікюру однозначно знадобляться такі матеріали, а також інструменти:

 • дезінфекатор;
 • дегідрат;
 • базове покриття;
 • баф з пилкою;
 • матеріали для топу;
 • лампа для сушіння;
 • серветки, що знежирюють;
 • дерев’яна (апельсинова) паличка;
 • засоби для догляду за шкірою, нігтем, кутикулою.

Найкращим варіантом стане придбання стартового набору для манікюру вже з лампою. Потрібний вже можна підібрати в інтернет-магазині Limonad. На сайті представлена ​​корисна інформація, яка стане в пригоді як самим новачкам, так і справжнім майстрам своєї справи. Ми завжди піклуємося само про якість товару та наших послуг.