Заробіток на металобрухті: який метал найдорожчий і де його взяти?

ДУМКА 11, Жовтень 2021, 17:30 99
Заробіток на металобрухті: який метал найдорожчий і де його взяти?

Вартість металобрухту. У багатьох людей металобрухт лежить в непотрібних місцях і вони навіть не підозрюють про те, скільки може коштувати брухт. В той же час ті, хто професійно займається скупкою брухту для його перепродажу, в повній мірі оцінюють реальну вигоду від здачі металобрухту. Для них – це не даремний непотріб, а грамотний підхід до бізнесута інструмент для інвестицій і вкладень. У справжнього господаря багато відходів, які можна вигідно здати і ще з максимальною вигодою.

Коли ж найкраще купувати та здавати металобрухт?

  • Сезон. У сезон чорні та кольорові метали мають різні ціни. Є час, коли закупівельні ціни зростають іноді до 15%. Щоб добре заробити на металі,треба здавати велику кількість. Вона вимірюється в тоннах. При менших об’ёмах виручка від брухту не така велика. В основному лом приймають від 35 до 45 гривень за 1 кг. При цьому чорний метал вважається найдешевшим. Якщо подивитися на сезонність – найкраще здавати брухт весною та літом. Однако незважаючи на це, ціни можуть бути великими і восени.
  • Крім сезонних коливань, також впливає і інші фактори. Це обсяг. При здачі великих партій, ціна металу значно збільшується. Якщо у ваших планах очистити територію від непотрібного мотлоху – то сенсу здавати менше тонни немає. Починаючи з 5 тонн вартість може зрости на 30%. При цьому дуже важливе значення мають і ГОСТи металобрухту, які також впливають на його вартість. Змішані відходи коштують менше, ніж відходи 1 категорії. Засміченість металу може сягати до 3%. Саме тому завжди відкидається іржавий або неякісний метал. Брухт кольорових металів – алюмінію, міді, цмнку та інших коштує дорожче, чим брухт чорних металів.
  • Заповнененя складів. Це також показники, які впливають на вартість металобрухту. В країні в період активної закупівлі і накопичення сировини, попит не підвищується. Взимку зазвичай комбінати здають сировину зі своїх складів і працюють за цей рахунок. В результаті цього навесні спостерігається підвищений ріст на внутрішньому ринку. В залежності від періоду цей стрибок може збільшитися вартість до 10%.
  • Експортне мито. Зараз в Україні діє мито на вивіз чорного металу. Воно становить 58 євро за тонну. Мито також впливає на Україні на ціну брухту.

Здати метал в Луцьку можливо в нашій компанії, яка професійно займається прийомом брухту та пропонує найвищі ціни на ринку. Ми – кращі в своїй галузі та працюємо на взаємовигідних умовах.