Застосування Драгон Імпрегнат для деревини

nick 15, Липень 2021, 12:11 49
Застосування Драгон Імпрегнат для деревини

Дерев’яні конструкції і пиломатеріали часто потребують своєї захисної обробки спеціальними засобами від зовнішніх атмосферних подразників і біологічних заражень різними мікроорганізмами і паразитують комахами.

У разі ігнорування цього факту деревина приречена на досить швидку втрату своїх фізичних характеристик, естетичної цінності і довговічності. Купити імпрегнат DRAGON можна на сайті https://kokos.lviv.ua/catalog/impregnat_dragon/ з доставкою додому. Вартість його є для багатьох прийнятною.

Імпрегнація деревини – це процес просочування натурального матеріалу різними розчинами і антисептиками з метою отримання необхідних якостей майбутніх виробів:

 1. Вогнестійкість;
 2. Стійкість до шкідників;
 3. Стійкість до намокання, гниття;
 4. Збільшення міцності деревини;
 5. Збільшення терміну експлуатації деревини. імпрегнат глибоко проникає в структуру дерева, заповнює його простір, зміцнюючи при цьому матеріал зсередини.

Застосування Драгон Імпрегнат для деревини

Основні особливості

Варто відзначити, імпрегнат DRAGON для деревини застосовується не тільки для захисту, але і для декору. Це засіб робить матеріал матовим, а його натуральний колір більш насиченим.

Переваги продукції:

 • майже не має кольору;
 • швидко висихає;
 • захищає від ультрафіолету;
 • просте застосування.

Імпрегнат навіть може врятувати від втрати кольору, якщо дерев’яна продукція завжди знаходиться під ультрафіолетовими променями.
Застосовується активно для захисту різних видів деревини зовні і всередині приміщень, наприклад: альтанки, паркани, альтанки, теплиці, ворота, дачні будинки, садові меблі та ін.

Застосування Драгон Імпрегнат для деревини

Імпрегнат наділений такими позитивними якостями:

 • Засіб забезпечує надійний захист дерева, без порушення його цілісності, від вологи, цвілі, паразитуючих комах, синяви і агресивного зовнішнього середовища.
 • Склад не містить якихось токсичних або шкідливих речовин, тому він є найбезпечнішим для здоров’я людини і зовнішнього середовища.
 • Глибоко проникаюче всередину деревини засіб не змінює її характеристики.
 • При зовнішньої обробки термін захисної ефективності становить близько 3-х років, внутрішня обробка тримається близько п’яти років.

Продукт гарантує найнадійнішу і довговічну протекцію матеріалів на основі натурального дерева, при цьому забезпечує ідеальний зовнішній вигляд. Завдяки особливій технології захисту, екологічно безпечним характеристикам, гарантії від фірми-виробника і легкості використання це засіб вибирають фахівці з усього світу.