Завод бітумних виробів Ореол-1

nick 6, Жовтень 2022, 15:43 717

Покрівельні роботи – один із найважливіших етапів будівництва будь-якого будинку, незалежно від його призначення.

Покрівельні роботи мають велике значення і для торгових центрів, і для промислових, громадських приміщень, логістичних центрів, а також житлових будинків. Покрівельна компанія Ореол протягом 30 років успішно працює у галузі виробництва матеріалів для покрівель, гідроізоляції. Асортимент продукції дуже великий. Ми допомагаємо нашим клієнтам облаштувати покрівельні системи, відремонтувати фасади будинків, зробити гідроізоляцію підвалів, басейнів, фундаментів із застосуванням матеріалів із мінімальними витратами та у дуже короткі терміни.

Як вибрати кровельні материіали

При неякісному виконанні покрівельних робіт з’являється велика ймовірність ненадійності гідроізоляції покрівлі, а це означає, що в приміщення може потрапити вода, зіпсувати ремонт, створити дискомфорт для людей, продуктів, а також товарів.

Середній термін експлуатації покрівельних матеріалів становить близько 50-100 років за заявою європейських брендів. Але це скоріше про умови, яких неможливо досягти – ідеальних. Тому що на покриття впливають ще й клімат: вологість, перепади температур та інше. Це все змушує покрівельний матеріал руйнуватися швидше, ніж у м’якому кліматі, де вона випускається і знижує заявлений термін служби. Купити покрівельні матеріали можна на сайті з доставкою додому.

У каталозі можна знайти:
1. Гнучка черепиця (м’яка покрівля);
2. Композитна черепиця;
3. Металочерепиця;
4. Профнастил;
5. Бітумні рулонні матеріали;
6. ПВХ-П мембрани.

Велика різноманітність покрівельних матеріалів дозволяє вибрати найкращий варіант. Вибір потрібно робити ще на стадії проектування будинку, щоб результат після завершення будівельних робіт міг радувати та задовольняти господарів протягом тривалого часу.

Завод бітумних виробів Ореол-1

Бітумна мастика та її застостування

Бітумна мастика – різновид гідроізоляції, який замінив гарячий бітум. Залежно від призначення представлена ​​великою кількістю типів, але основну групу складають покрівельні мастики. З кожним новим роком вони стають все більш поширеними, оскільки недорогі та дуже прості у використанні. Це дозволяє знизити і фінансові, і трудові витрати, але зберегти якість гідроізоляції на найвищому рівні. Придбати її можна без проблем. На мастика бітумна ціна є для багатьох прийнятною.

З переваг бітумних мастик можна виділити:

  1. Стійкість до впливів агресивних середовищ, включаючи ультрафіолетове випромінювання, високі негативні та позитивні температури;
  2. Еластичність;
  3. Легкість нанесення;
  4. Антикорозійність;
  5. Однорідність структури.

Завод бітумних виробів Ореол-1

Застосування

Бітумні мастики слід використовувати переважно в новому будівництві на поверхнях складної форми, з великою кількістю переходів і примикань, а також при ремонті наявних покриттів.

Застосування рулонних матеріалів у такому разі дуже складне і тому не є доцільним.