Зеленський у Харкові назвав Укроборонпром “концертом”. ВІДЕО

ДУМКА 6, Листопад 2019, 18:27 720
Зеленський у Харкові назвав Укроборонпром “концертом”. ВІДЕО

Володимир Зеленський у Харкові осоромився, розповідаючи про держконцерн “Укроборонпром”.

Справа в тому, що 6 листопада президент під час прес-конференції в Харкові, куди він приїхав з робочим візитом, двічі неправильно сказав слово “концерн”, озвучуючи проблеми “Укроборонпрому”.

Так, Зеленський сказав “до державного концерту Укроборонпром” замість “концерну Укроборонпром”.

Зазначимо, що подібне застереження не вперше звучить з вуст президента. Аналогічна ситуація сталася в липні, коли Зеленський затнувся на засіданні Національної ради з антикорупційної політики, назвавши державний концерн “Укроборонпром” “концерТом”.

Нинішній конфуз стався 6 листопада на нараді з проблемних питань діяльності ДК “Укроборонпром” (м. Харків).

У ході виступу Зеленський подякував всім харків’янам за відстоювання незалежності України та зізнався, що не вважає регіон “непростим”, як деякі кажуть.

“Хотів би подякувати Харківщині за прийом. Я в цілому хотів би вам подякувати, бо кажуть: Харків – непростий регіон. Люди, яких я бачив, вони були прості, всі дуже нормальні та всі дуже розумні. А коли ми говоримо “непростий регіон”, то мені здається, що усі на початку війни показали, як вони захищали незалежність”, – заявив він.

Зеленський висловив слова вдячності всім жителям області, хто брав у цьому участь.

“Ви всі молодці, дякую кожному: і нашим військовим, і журналістам, і представникам влади, які захищали незалежність і нашу Харківщину”, – сказав президент.