Сегодня в Києві перекриють частину доріг

ДУМКА 16, Березень 2021, 05:40 738
Сегодня в Києві перекриють частину доріг

Київавтодор 16 березня розпочне у Києві планові роботи з ремонту доріг.

Вранці у вівторок, 16 березня, на кількох вулицях Києва обмежать рух транспорту через проведення Київавтодором ремонтних робіт. Про це повідомляє прес-служба КМДА.

“З 09:00 до 13: 00 16 березня в тунелі на перетині вул.є. Теліги з вул. Ак. Щусєва та вул.Ю. Іллєнка обмежать рух… Дорожники виконають обстеження та очищення водозабірної камери. Роботи необхідні для профілактики підтоплень споруд», – повідомляють у відомстві.

Там також зазначають, що на проспекті Степана Бандери дорожники планують провести капітальний ремонт дороги, через що рух на одній з його ділянок буде обмежено до серпня.

“З 7:00 16 березня по 31 Серпня на вул.Степана Бандери частково обмежать рух… на проспекті починається новий етап капітального ремонту. Дорожники працюватимуть на частині від вул.о. Теліги до просп. Оболонського (найближчі тижні – від вул. о. Теліги до залізничної станції «Зеніт») у напрямку ст. метро «Почайна». Основні ремонтні роботи на вул.с. Бандери планують завершити до кінця серпня», – пообіцяли в київській мерії.

По темі: