Адвокат Кузьменко оприлюднив текст розмови, через яку її підозрюють у вбивстві Шеремета. ФОТО

ДУМКА 26, Грудень 2019, 04:54 767
Адвокат Кузьменко оприлюднив текст розмови, через яку її підозрюють у вбивстві Шеремета. ФОТО

Адвокат Юлії Кузьменко Влад Добош опублікував текст розмови підзахисної, уривки з якої МВС показувала на брифінгу щодо розслідування вбивства Павла Шеремета.

У ній Кузьменко та ще одна жінка обговорюють буцімто “організацію нападу” на волонтерку Марусю Звіробій.

Розшифровка містить контекст, у якому про це все говорилося, наголосив у своєму фейсбуці Влад Добош.

“Нехай мені ще хтось скаже, що це не політична справа і не розправа. І де тут Шеремет? Питання лише, кому це вигідно?” – заявив адвокат.

У цій розмові Юлія Кузьменко та її співрозмовниця “Т” обговорювали одразу низку різних питань. Усе почалося з того, буцімто українське військо залишилося без грошей та опустилося до рівня ще гіршого, ніж у 2014 році, коли бодай була підтримка волонтерського руху.

Пізніше обидві жінки взялися обговорювати протести “проти капітуляції”, які ” частково організував Петро Порошенко”. Вони зазначили їхню безрезультатність у питанні тиску та впливу на чинну владу.

Тож у співрозмовниць виникла ідея “організувати напад силовиків на когось з волонтерського оточення”. Вибір сакральної жертви впав на Марусю Звіробій, щодо якої вже й так відкрито кримінальну справу.

Жінки, зокрема, обговорювали можливість домовитися з поліцейськими, щоб вони буцімто побили волонтерку разом з дітьми.

Наскільки серйозним було обговорення останньої теми, судити важко, позаяк вона супроводжувалася постійним сміхом обох співрозмовниць.

Адвокат Кузьменко оприлюднив текст розмови, через яку її підозрюють у вбивстві Шеремета. ФОТО Адвокат Кузьменко оприлюднив текст розмови, через яку її підозрюють у вбивстві Шеремета. ФОТО Адвокат Кузьменко оприлюднив текст розмови, через яку її підозрюють у вбивстві Шеремета. ФОТО