Активісти розповіли, чому прийшли на мітинг Тимошенко

ДУМКА 10, Лютий 2019, 00:02 145
Активісти розповіли, чому прийшли на мітинг Тимошенко

Активісти акції “Хто замовив Катю Гандзюк?”стверджують, що кандидат у президенти Юлія Тимошенко захищає вбивцю Гандзюк Владислава Мангера, який повинен понести відповідальність за свої злочини.

Про це йдеться в повідомленні активістів, яке було опубліковано 9 лютого, передає “Думка“.

У повідомленні вказується, що Владислав Мангер є членом партії “Батьківщина”, тому він прийшли на мітинг Юлії Тимошенко. Активісти стверджують, що голова обласної ради херсонщини Владислав Мангер впливає на наслідок. Крім того, активісти зазначили, що лідер партії “Батьківщина” Юлія Тимошенко повинна змусити Магнера припинити втручатися в розслідування.

“За цю вимогу активістів затримав і побив “Беркут”. Тимошенко продовжує захищати вбивцю Гандзюк, а з її соратниками, які задають незручні питання, розправлятися методами екс-президента Януковича”, – йдеться в повідомленні.

У свою чергу в партії “Батьківщина” звинуватили в провокації Службу безпеки України. У прес-службі партії заявили, що ця провокація організована СБУ за особистим розпорядженням президента країни Петра Порошенка.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що президент України Петро Порошенко розповів, кого він не хотів би бачити наступним президентом.