Арахамія заявив, що Зеленський дуже емоційно реагує на проблеми зі “слугами народу”

ДУМКА 22, Листопад 2019, 02:27 453
Арахамія заявив, що Зеленський дуже емоційно реагує на проблеми зі “слугами народу”

Глава фракції “Слуга народу” розповів, що похибка у відборі депутатів становить менше 2 відсотків, а це три депутати. Він зауважив, що наразі партія тримається в межах цієї похибки і розповів, як на проблемних нардепів реагує президент.

В програмі “Право на владу” на телеканалі “1+1” Давид Арахамія також зауважив, що не брав активної участі у формуванні партійного переліку.

Спершу я знайомився з людьми і відразу ж, коли я спілкувався з президентом ми говорили, що в будь-якому відборі є так звана похибка. Тобто право на помилку. В нашій фракції 254 людини було спочатку, тобто 10% це 25 осіб, 5% – це 12. У нас є тільки три проблеми наразі. Це навіть менше ніж 2%. Тобто будемо вважати, що ми поки в межах похибки йдемо,
– заявив Арахамія.

Крім того глава фракції звернув увагу на те, що президент Володимир Зеленський дуже емоційно реагує на проблеми з депутатами всередині партії.

За словами Арахамії Зеленський звинувачує нардепів у псуванні рейтингів “слуг народу” та підриві довіри людей.

“З цим є проблеми, але він теж підтримує мене. Він каже: “Дивись, якщо ми зробили помилку треба вийти до людей чесно сказати, що ми зробили помилку і її виправити, чесно розповісти, що ми робимо для її виправлення”, – розповів політик.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у мережі з’явилися подробиці про групове зґвалтування, яке вчинив депутат від “Слуги народу” Роман Іванісов разом зі своїми спільниками.