“Аваков чорт”: українці влаштували протест під Офісом президента. ФОТО. ВІДЕО

ДУМКА 28, Серпень 2019, 19:53 529
“Аваков чорт”: українці влаштували протест під Офісом президента. ФОТО. ВІДЕО

Активісти влаштували протест проти міністра внутрішніх справ Арсена Авакова під Офісом Президента України. Вони вимагають від президента Володимира Зеленського не призначати Авакова в новий уряд.

Учасники протесту переконані, що міністру не місце ні в Кабміні, і у владі взагалі.

Акція – без політичних прапорів та гасел. У ній беруть участь громадські організації та рухи, правозахисники, захисники активістів, ветерани, потерпілі від дій правоохоронців, родичі загиблих та екс-поліцейські.

Учасники протесту тримають у руках плакати з написами “Аваков – чорт”, “Хто замовив Катю Гандзюк?”, “Володя, нам Аваков не потрібен. А тобі?”. Присутні також вигукують: “Аваков – чорт” та “Авакова – собаку – повісить на гілляку”. Активісти запалили фаєри.

Ми стикаємося з цим щодня: якщо у вас щось вкрадуть, шансів, що поліція вам допоможе, дуже мало. По друге, ми всі знаємо про резонансні справи щодо адвокатки Наздровської, Гандзюк, які поліція просто саботує. У всіх цих справах поліція під Аваковим покриває замовників і виконавців, – розповів учасник акції Олександр.

Нагадаємо, раніше журналіст Денис Казанський з посиланням на власні джерела повідомив, що міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков може зайняти пост віце-прем’єр-міністра, але при цьому буде фактично керувати урядом при номінальному прем’єр-міністрі Олексія Гончарука.

“Аваков чорт”: українці влаштували протест під Офісом президента. ФОТО. ВІДЕО “Аваков чорт”: українці влаштували протест під Офісом президента. ФОТО. ВІДЕО “Аваков чорт”: українці влаштували протест під Офісом президента. ФОТО. ВІДЕО “Аваков чорт”: українці влаштували протест під Офісом президента. ФОТО. ВІДЕО “Аваков чорт”: українці влаштували протест під Офісом президента. ФОТО. ВІДЕО

АВАКОВ – ЧОРТ!

Опубліковано Sergiy Grishyn Середа, 28 серпня 2019 р.