“Батьківщина” і “За майбутнє” відмовилися голосувати за “антиколомойський” закон

ДУМКА 30, Березень 2020, 04:42 3932
“Батьківщина” і “За майбутнє” відмовилися голосувати за “антиколомойський” закон

Фракції “Батьківщина” і “за майбутнє” виступили проти банківського законопроекту: його можуть не включити до порядку денного позачергового засідання.

Про це заявив заступник голови фракції “Голос” Ярослав Железняк.

Він зазначив, що законопроект про неможливість повернення неплатоспроможних банків колишнім власникам можуть не розглядати у Верховній Раді на позачерговому пленарному засіданні.

“На жаль, деякі фракції виступили проти: це “Батьківщина” і група “За майбутнє”. Тому, як я розумію, рішення про включення цього питання до порядку денного не буде, тобто воно не буде розглянуто на цьому позачерговому засіданні. І чи буде ще якесь позачергове засідання, на якому буде розглянуто цей законопроект, нам поки не відомо: ні від Президента, ні від представників коаліції”, – заявив Железняк.

Він уточнив, що позачергове засідання ВРУ має розпочатися о 14:00.

“Про формат роботу. Одна з пропозицій-це проведення у дворі за адресою Грушевського, 5, інша – в залі. Для забезпечення найбільш ефективного та безпечного формату проведення вирішено завтра об 11: 00 провести погоджувальну раду, на якій всі фракції та групи зможуть сказати свої позиції. Після цього все ж таки відбудеться засідання у звичайному режимі в залі засідань Верховної Ради України”, – розповів нардеп.