Бойовики визнали, що РФ перетворила Донбас на колонію з дешевою сировиною. ВІДЕО

ДУМКА 4, Березень 2019, 18:38 451
Бойовики визнали, що РФ перетворила Донбас на колонію з дешевою сировиною. ВІДЕО

Бойовики терористичного угруповання “ДНР ” заявили, що РФ організувала якусь подобу торгової блокади для окупованих територій Донбасу, щоб за копійки скуповувати метал.

Про це повідомив журналіст Денис Казанський з посиланням на слова одного з лідерів бойовиків Олександра Ходаковського, передає “Думка“.

Бойовики відзначають, що РФ ввела обмеження на вивіз вугілля, а метал скуповує за значно заниженими цінами. Бойовикам нема кому більше продати продукцію, тому вони змушені погодитися на умови РФ.

“З одного боку в Росії кричать про віроломну українську блокаду молодих республік. А з іншого радісно користуються моментом і наживаються на ситуації”, – зазначив Казанський.

Журналіст зазначив, що Росія перетворила окуповані території у власну колонію, де проживає безправне населення, у якого завжди можна купити практично безкоштовну сировину. При цьому, як зазначає Казанський, олігарх Сергій Курченко і його компанія «Внешторгсервис» контролює 70% всієї економіки “ДНР”, проте сам Курченко нічого не побудував не створив на окупованих територіях, все, чим він володіє, було вкрадено або відібрано у інших.

Журналіст зазначив, що це все, що в підсумку жителям ОРДЛО дали “захисники” і “антифашисти”, проте ще недавно люди з цих регіонів заявляли, що вони нібито годують Україну.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що бойовики терористичної угруповання «ДНР» виступили за відновлення торгівлі з підконтрольною українському уряду територією країни, оскільки у жителів ОРДЛО не вистачає грошей на продукти.