“Будують тоталітарну державу”: комітет Ради підтримав дозвіл нацгвардійцям обшукувати українців

ДУМКА 9, Квітень 2020, 20:14 1410
“Будують тоталітарну державу”: комітет Ради підтримав дозвіл нацгвардійцям обшукувати українців

Комітет Верховної Ради з питань правоохоронної діяльності рекомендує прийняти за основу законопроєкт №3105 “Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо вдосконалення правових основ діяльності Національної гвардії України”.

Відповідне рішення члени комітету прийняли на засіданні, повідомляється на сайті Верховної Ради.

“Члени Комітету розглянули проєкт Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення правових засад діяльності Національної гвардії України №3105.

Один з авторів законопроєкт народний депутат Максим Павлюк зазначив, що цим проєктом передбачається внести зміни до деяких законодавчих актів в частині посилення правоохоронних функцій Національної гвардії, а саме щодо складання протоколів про адміністративні правопорушення, надання права проводити особистий огляд, огляд речей тощо.

Під час обговорення народні депутати відзначили його актуальність, підтримали прийняття за основу та пропонували зменшити термін підготовки до другого читання”, – йдеться в повідомлені.

“Ці мерзотники хочуть таки тоталітарну державу. Мабуть тепер Нацгвардія буде коронавірус, маски і тести по кишенях Шукати”, – прокоментував дане рішення Борислав Береза.