“Бурят з Сен-Тропе”: в мережі висміяли поїздку Богдана до Франції. ФОТО

ДУМКА 26, Серпень 2019, 20:10 804
“Бурят з Сен-Тропе”: в мережі висміяли поїздку Богдана до Франції. ФОТО

Поїздку до Франції глави офісу президента Володимира Зеленського Андрія Богдана на День Незалежності України висміяли в соцмережах.

Користувачі в соціальних мережах активно і досить жорстко жартують на тему скандальної поїздки Андрія Богдана на елітний курорт у Франції в День Незалежності України.

Поява глави офісу президента Володимира Зеленського у французькому Сен-Тропе на Лазурному березі замість заходів у Києві викликала шквал критики і жартів з цього приводу.

Зокрема, багато користувачів соціальних мереж провели паралелі між поїздкою глави Офісу президента і знаменитим фільмом Жандарм із Сен-Тропе.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що журналісти зафіксували керівника Офісу Президента Андрія Богдана і відомого київського забудовника Андрія Вавриша на весіллі “смотрящого” за Мін’юстом Андрія Довбенка. Андрій Богдан відзначив, що ” у вільний від роботи час, він їде куди хоче”.

“Хочу на весілля в Сан-Тропе, хочу на фронт в Пески”, – написав голова ОПУ Андрій Богдан на Facebook.

Богдан оприлюднив також фото, розміщені у Facebook наприкінці серпня 2015 року з поїздки у Піски. У публікації йшлося про доставку українським військовим спецтехніки, спеціальних мап та харчів. На кількох фото Богдан позує зі зброєю в руках.

Принципово – не красти (но цього Вам не понять), – написав Богдан.

“Бурят з Сен-Тропе”: в мережі висміяли поїздку Богдана до Франції. ФОТО “Бурят з Сен-Тропе”: в мережі висміяли поїздку Богдана до Франції. ФОТО “Бурят з Сен-Тропе”: в мережі висміяли поїздку Богдана до Франції. ФОТО “Бурят з Сен-Тропе”: в мережі висміяли поїздку Богдана до Франції. ФОТО “Бурят з Сен-Тропе”: в мережі висміяли поїздку Богдана до Франції. ФОТО “Бурят з Сен-Тропе”: в мережі висміяли поїздку Богдана до Франції. ФОТО “Бурят з Сен-Тропе”: в мережі висміяли поїздку Богдана до Франції. ФОТО “Бурят з Сен-Тропе”: в мережі висміяли поїздку Богдана до Франції. ФОТО “Бурят з Сен-Тропе”: в мережі висміяли поїздку Богдана до Франції. ФОТО
“Бурят з Сен-Тропе”: в мережі висміяли поїздку Богдана до Франції. ФОТО “Бурят з Сен-Тропе”: в мережі висміяли поїздку Богдана до Франції. ФОТО “Бурят з Сен-Тропе”: в мережі висміяли поїздку Богдана до Франції. ФОТО