“Битва за Київ”: Кличко заявив, що готовий йти на вибори

ДУМКА 13, Вересень 2019, 04:24 548
“Битва за Київ”: Кличко заявив, що готовий йти на вибори

Кличко хоче боротися за децентралізацію та самоврядування столиці.

Усунення з посади і бажання президента взяти під повний контроль столицю не завадять Віталію Кличку балотуватися в мери на майбутніх виборах – про це він заявив Українській правді.

Мер Києва Віталій Кличко заявив, що піде на вибори за будь-яких умов – вони будуть дострокові чи своєчасні.

“Я буду брати участь у місцевих виборах. Я почав багато проектів. Я взяв зобов’язання перед киянами і хочу ці проекти довести до кінця. Якщо вони хочуть дострокових виборів, будь ласка. Я йду чесно, відкрито, мені нема чого ховати, буду представляти свою концепцію розвитку”.

На питання, навіщо йому йти в мери, якщо президент Володимир Зеленський призначить свого керівника КМДА, Кличко відповів, що буде боротися за децентралізацію та самоврядування.

Як відомо, Офіс президента домагався звільнення Кличка з посади голови Київської міської держадміністрації з кінця липня.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що міський голова Києва Віталій Кличко назвав добіркою пліток і маніпулятивних домислів заяви голови офісу президента Андрія Богдана про корупцію в столиці.

«Коли такі речі говорить керівник Офісу президента – це виглядає як мінімум дивно і некомпетентно. Ця прес-конференція нагадувала «байки зі склепу» – добірка пліток, маніпулятивних домислів і нічого більше.