“Чекаємо на корпоративах з піаніно”: Тимошенко різко відповіла Зеленському на “солоденьке”

ДУМКА 19, Листопад 2019, 13:57 873
“Чекаємо на корпоративах з піаніно”: Тимошенко різко відповіла Зеленському на “солоденьке”

Лідер партії “Батьківщина” Юлія Тимошенко відповіла президентові України Володимиру Зеленському, який раніше заявив, що вона приходила до нього з пропозицією працевлаштувати своїх кандидатів на “солодкі” посади, а натомість пропонувала голоси нардепів партії у Верховній Раді.

“Є дуже давня українська традиція. Раз на 5 років Юлія Володимирівна Тимошенко йде в опозицію до чинного Президента, імітуючи турботу про народ.

Вчора подивився “Свободу слова” на ICTV. Там Юлія Володимирівна розповідала, що пропонувала нам нових людей на різні посади. Людей, які “принесуть інвестиції”.

Хотів би, щоб усі ми були чесними до кінця.

Так, Юлія Володимирівна справді пропонувала. Вона принесла список своїх людей для призначення на “солодкі” місця. А натомість обіцяла протягом року голосувати за всі закони разом зі “Слугою Народу” у Верховній Раді. Звісно, ми відмовили. Адже епоха договірняків скінчилася назавжди.

Але подивіться, який гарний вигляд має зараз “опозиція”. Така фігура! А знаєте, чому? Тому що зараз їй просто не дають “солоденького”, – сказав Зеленський.

У свою чергу, Юлія Тимошенко запросила Зеленського на корпоратив через п’ять років.

“Хотілося б говорити з Вами, Володимир Олександрович, про долю країни, але Ви вибрали інший тон. Шкода…”, – написала вона у фейсбуці.

Тимошенко перефразувала слова президента про її “п’ятирічну традицію” йти в опозицію.

“Нагадаю Вам, що є ще одна давня українська традиція. Раз на п’ять років деяким українським президентам здається, що вони взяли джек-пот! А далі все за сценарієм … Ну ви в курсі..”, – сказала лідер “Батьківщини”.

“Словом, чекаємо Вас на корпоративах … Можна зі своїм піаніно”, – додала вона.