ДБР відкрило справу проти Уляни Супрун

ДУМКА 16, Вересень 2019, 16:26 874
ДБР відкрило справу проти Уляни Супрун

Сьогодні, 16 вересня, стало відомо про відкриття Державним бюро розслідувань кримінального провадження проти Міністерства охорони здоров’я України.

Про це колишній міністр охорони здоров’я Уляна Супрун повідомила на своїй сторінці Фейсбук.

Епопея зі звільненнями/поновленнями Амосової триває вже півтора року. За цей час вона різними способами саботувала роботу університету. Неодноразово через суди вона поновлювалася на посаді , а також намагалася штурмом прорватися в будівлю університету разом зі своїми “прихильниками”. Тих, хто не підтримував Амосову, незаконно звільняли. Від таких спроб повернути насиджені роками феодальні володіння найбільше страждали студенти та співробітники медуніверстету.

Звісно, коли керівник медичного університету — особа, яка роками наживається на зловживаннях, заклад руйнуватиметься, а якість освіти майбутніх лікарів буде на низькому рівні. Адже в пріоритеті керівника і її чоловіка завжди буде власне збагачення, а не навчання студентів.

Ми боролися в судах півтора року і досягли справедливості. Нещодавно у медичному університеті відбулося голосування за ректора. Найбільше голосів отримав Юрій Кучин — його та нову команду підтримали 89% академічної спільноти.

Спільнота університету вже виснажена регулярними спробами Амосової повернутись до потоків та задовольнити свої владні амбіції. Потрібно дати новообраному ректору можливість почати виконувати свої обов’язки, а співробітникам університету сфокусуватися на якісній підготовці студентів.

Сподіваюсь, що контракт з обраною людиною підпишуть якнайшвидше. Це стане гарним індикатором того, що в медичному університеті готові покласти край свавіллю корупціонерів та медичних феодалів.