Депутат пояснила, чому Зеленський, за вказівкою ФСБ, захоплює Київ

ДУМКА 24, Липень 2019, 21:46 1505
Депутат пояснила, чому Зеленський, за вказівкою ФСБ, захоплює Київ

Захоплення влади у столиці країни – необхідний елемент діяльності кожного узурпатора влади.

Таку думку у ток-шоу “Прямий ефір” висловила Тетяна Чорновол, коментуючи намір Офісу президента звільнити Віталія Кличка голови Київської міської державної адміністрації.

“Він намагається взяти всю повноту влади в цій країні. Але тут є один такий нюанс – дуже важливо для будь-якого узурпатора влади мати під собою столицю. Це дуже важливо. Янукович, утримуючи абсолютну владу по всій країні, він програв дуже швидко – він не утримався навіть і трьох років, тому що він не міг контролювати столицю. І тому я бачу, як розігрується цей сценарій узурпації влади в країні. Верховна Рада – і зразу ж почався наступ на столицю, треба підпорядкувати собі владу столиці.

Але це ще не все. Ви зауважте на дуже цікаві меседжі, які звучать зараз з вуст команди “Зе”. Перше – ви чуєте про перенос столиці. Це також важлива думка, яка крутиться, – зазначила Чорновол..

Вона також звернула увагу на перенесення Офісу президента з будівлі на вулиці Банковій у Києві на європейську площу, яка межує з Майданом Незалежності.

“Це безпосередньо близько до Майдану. А що це означає? Що зона Майдану – це фактично буде охоронна зона Адміністрації президента. І тому будь-які масові повстання на Майдані будуть фактично гаситися зразу в зародку – як просто охорона зони Адміністрації президента.