Депутат від” Слуги народу ” прийшла в Раду в піджаку за 47 тисяч гривень. ФОТО

ДУМКА 5, Лютий 2020, 04:43 1040
Депутат від” Слуги народу ” прийшла в Раду в піджаку за 47 тисяч гривень. ФОТО

Депутат від Партії “Слуга народу” Оксана Дмитрієва прийшла на засідання Верховної Ради в піджаку за 47 тисяч гривень.

Нардепи від Партії “Слуга народу” не перестають дивувати українців своїми дорогими аксесуарами та одягом. Цього разу “відзначиться” вирішила і політик Оксана Дмитрієва. Вона не посоромилася прийти в зал Верховної Ради в дорогому піджаку від модного будинку зі світовим ім’ям.

Народний депутат розгулювала по парламенту в наряді, вартість якого перевищує розмір прожиткового мінімуму в Україні майже в 23 рази.

Увагу на таку дорогу річ звернула парламентський кореспондент Ганна Стешенко.

“Безсумнівно, красива і стильна депутат “Слуги народу” Оксана Дмитрієва сьогодні в черговий раз “вигуляла” в Раді дорогу брендову річ.

Якщо раніше вона була помічена з сумкою Dior, початкова вартість якої в такому розмірі $5100, то у вівторок Дмитрієва прийшла в культовому піджаку Balmain.

Модель не нова. Початкова вартість майже дві тисячі євро. Зараз в такому кольорі піджак можна купити за 47 350 грн (при середній зарплаті нардепа без “депутатських” в 40 тисяч гривень)”, – написала Стешенко у своєму Facebook.

Найцікавіше те, що сама Дмитрієва не заперечувала, що цей піджак не “фейк”, а значить його вартість дійсно дуже велика.

Депутат від” Слуги народу ” прийшла в Раду в піджаку за 47 тисяч гривень. ФОТО Депутат від” Слуги народу ” прийшла в Раду в піджаку за 47 тисяч гривень. ФОТО