“Дорожче і краще”: в кортеж Зеленського забрали авто, які закуповували для іноземних делегацій

ДУМКА 18, Грудень 2019, 02:48 782
“Дорожче і краще”: в кортеж Зеленського забрали авто, які закуповували для іноземних делегацій

Для кортежу президента України Володимира Зеленського стали використовувати автомобілі, які були спеціально закуплені для іноземних делегацій за часів призедента Петра Порошенка.

Про це заявив блогер Дмитро Вовнянко з посиланням на відповідне розслідування журналістів.

Він заявив, що використання Зеленським окремої траси для свого кортежу вже його не дивує, оскільки раніше в кортеж глави держави були передані автомобілі, які були закуплені для іноземних делегацій.

“Після того, як Зеленський почав їздити на кортежі, використовуючи машини, куплені ще за часів Петра Порошенка для обслуговування іноземних делегацій, на яких сам Петро Порошенко не їздив, я вже можу чекати чого завгодно. Чого завгодно, крім президента на велосипеді – цього я не чекаю абсолютно”, – каже блогер і письменник Дмитро Вовнянко.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що батькові Зеленського дуже не до вподоби, що дії сина-президента деякі громадяни критикують, під будівлею ОПУ проходять мітинги (зокрема, під час нормандської зустрічі в Парижі), і на ток-шоу в ефірах телеканалів лунають неприємні висловлювання щодо глави держави.

Крім того, повідомлялося, що під Києвом, в селах Рославичі та Іванковичі, просто в полі з’явилася асфальтована дорога з сучасним освітленням, кажуть шосе побудували спеціально для Володимира Зеленського.