Дубинський заявив, що гроші на квартири і автомобілі заробив у 90-ті на радіоринку

ДУМКА 12, Листопад 2019, 14:52 1207
Дубинський заявив, що гроші на квартири і автомобілі заробив у 90-ті на радіоринку

Народний депутат від «Слуги народу» Олександр Дубинський пояснив, звідки у нього з’явилися квартири, земля і парк автомобілів, які оформлені на його матір і дружину.

“Мені приховувати нічого, тому що, якби було, я б оформляв на водіїв, на офшори, десь ховав. У мене все відкрито, питань немає. Гроші вкладені в економіку України, зароблені ще в кінці 90-х початку 2000-х», — заявив він сьогодні в кулуарах Верховної Ради.

Дубинський розповів, що гроші почав заробляти з 18 років, працюючи на радіоринку. Потім він став журналістом і зумів піднятися кар’єрними сходами на телеканалі Ігоря Коломойського «1+1».

«У мене дуже багато квартир і це я ніколи не приховував. Я працював на радіоринку з 18 років. Там по 100 дол. в день ми заробляли, це були колосальні гроші в 1999 році. Квартира коштувала 5-6 тис. дол. однокімнатна в Києві в кінці 90-х початку 2000-х. Головне, що всі гроші зароблені в Україні і вкладені в економіку України, тому що у мене ж офшорів немає. Ми їх нікуди не виводили, щоб не виникало питань у моїх роботодавців. Канал «1 + 1», до речі, де я був продюсером трьох проектів, ведучим і ще акціонером каналу. Це нікого не цікавить? Всіх цікавлять квартири і чесно зароблені гроші», — стверджує нардеп.

За його словами, інформація про його нерухомість і автомобілі спливала, коли він проводив журналістське розслідування, фігурантами якого були, зокрема, екс-глава НБУ Валерія Гонтарєва і колишній президент Петро Порошенко.

“Вони щороку публікують інформацію про мої квартири і машини. А зараз я є депутатом, тому до мене дуже прикута увага. В чому різниця з Лещенка? Легко пояснити. Я це зробив до політики, а він 300 тис. дол. вклав в квартиру, коли був депутатом, і купив її у Фірташа і Льовочкіна, які разом з Іваном Фурсіним будували цей клубний будинок. Там він отримав знижку і квартиру», — переконує депутат.

На питання, як у його матері опинився автомобіль Maserati, Дубинський відповів, що переоформив машину на неї у зв’язку з можливим розлученням.

«Я з дружиною своєю не живу з 2014 року і тому ми офіційно не розходилися. Процес перерозподілу активів всередині сім’ї для того, щоб просто їх залежно від подальшого розвитку подій … тим чи іншим чином зберігати … в родині. Мати їздить і на Maserati, за бажанням. Машина 2016 року, нагадаю зараз 2019 рік. Зараз вона їздить на машині більш комфортною з водієм. Maserati зараз не використовується взагалі. Вона зараз коштує 18 тис. дол., тому просто не вигідно продати від того, що ми в неї вклали», — пояснив Дубинський.

Він додав, що до 2013 року фізичною особою підприємцем і всі гроші, вкладені в нерухомість, зароблялися нібито в 1990-2000 роках.

«Я працюю на телебаченні з 2010 року, коли вперше з’явилися ці замовні розслідування стану моєї сім’ї, я опублікував довідку про стан моїх рахунків. Там у мене 400 тис. дол. тільки до приходу на телебачення. Потім ці гроші вкладалися в різні активи», — підкреслив «слуга народу».

Дубинський не відповів, яка у нього була зарплата під час роботи на телеканалі «1+1», пославшись на комерційну таємницю.