Директор Одеського зоопарку показав, у яких умовах зимують тварини звіринця. Фоторепортаж

consaidin 16, Лютий 2021, 19:43 603
Директор Одеського зоопарку показав, у яких умовах зимують тварини звіринця. Фоторепортаж

В Одеському зоопарку з приходом зими до вольєрів перевели 60 птиць, чотирьох великих черепах, слона, зебру, пеліканів, антилоп, фламінго та суріката. Приміщення обладнали котлами та електричним обігрівачем, також для утеплення використовують солому.

За словами директора Одеського зоопарку Ігоря Бєлякова, більшість тварин звіринцю не потребують додаткового обігріву, однак деякі все ж люблять тепло. Першими до акватераріумів забирають черепах, оскільки вони не можуть самостійно зігрітися.

“Є тварини, яких потрібно ховати в зимники.У нас є твердопаливні котли, 11 або 12 казанків на території, де ми гріємо тварин, які цього потребують. Ми забираємо пеліканів фламінго, слониху, папуг. Зима не є для тварин великою проблемою. Звірі й птахи не бояться холодів, поки вони ситі”, – пояснив Бєляков.

Він додав, що деякі тварини самостійно обирають, чи виходити їм назовні, одні з таких –мавпи.

Директор Одеського зоопарку показав, у яких умовах зимують тварини звіринця. Фоторепортаж
“Мавпам, гамадрилам та іншим тваринам дозволено виходити взимку назовні. Взимку, зазвичай, вони більше часу проводять на вулиці. У них є опалювальне приміщення – це відносно новий мавп’ятник, який ми побудували кілька років тому. Він обігрівається, є котел на твердому паливі, який зігріває їх. Але вони можуть виходити за власним бажанням”, – поділився директор зоопарку.

Взимку раціон харчування тварин збільшується на 20%, розповіла завідувачка науковим відділом Ольга Павлова.

Директор Одеського зоопарку показав, у яких умовах зимують тварини звіринця. Фоторепортаж

“Збільшується раціон та кількість більш калорійних кормів. У птахів та копитних, наприклад, це більший об’єм сипучки, у хижаків – підвищений раціон м’яса. Обростають підшерстям всі хижі тварини, линька відбувається тільки навесні, коли скидається цей підшерсток. А взимку він виростає, і у тварин з’являється своя власна шуба і жировий прошарок”, – поділилася Ольга.

Директор Одеського зоопарку показав, у яких умовах зимують тварини звіринця. Фоторепортаж Директор Одеського зоопарку показав, у яких умовах зимують тварини звіринця. Фоторепортаж Директор Одеського зоопарку показав, у яких умовах зимують тварини звіринця. Фоторепортаж Директор Одеського зоопарку показав, у яких умовах зимують тварини звіринця. Фоторепортаж Директор Одеського зоопарку показав, у яких умовах зимують тварини звіринця. Фоторепортаж Директор Одеського зоопарку показав, у яких умовах зимують тварини звіринця. Фоторепортаж Директор Одеського зоопарку показав, у яких умовах зимують тварини звіринця. Фоторепортаж Директор Одеського зоопарку показав, у яких умовах зимують тварини звіринця. Фоторепортаж Директор Одеського зоопарку показав, у яких умовах зимують тварини звіринця. Фоторепортаж Директор Одеського зоопарку показав, у яких умовах зимують тварини звіринця. Фоторепортаж