Facebook видалив сторінку Портнова

ДУМКА 6, Листопад 2019, 11:31 1782
Facebook видалив сторінку Портнова

Соціальна мережа Фейсбук видалила аккаунт Андрія Портнова-колишнього заступника глави Адміністрації президента-втікача Віктора Януковича.

Тепер юрист, який останнім часом відзначився позовами до представників минулої влади і нападок на ЗМІ, не представлений в найбільшої соцмережі світу

Facebook-сторінка колишнього заступника голови Адміністрації президента при Януковичі Андрія Портнова заблокована або видалена.

За тим посиланням, де вона була доступна раніше, зараз знаходиться сторінка-заставка “The link you followed may be broken, or the page may have been removed”.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що колишній заступник глави АП часів Віктора Януковича Андрій Портнов заявляє про наміри зробити все можливе, щоб п’ятого президента України Петра Порошенка позбавили волі.

Про це Він написав на своїй сторінці в Facebook. «Петро Порошенко, сподіваюся, вам зрозуміло сьогоднішнє рішення суду по Пашинському. Ми будемо продовжувати формувати навколо вас кримінальну повістку і пояснювати людям структуру кожного вашого злочину. Ми будемо робити все, щоб у влади не залишилося іншого виходу і ви стали таки клієнтом слідчого ізолятора», — написав він.