Фейгін: У вересні Рада може проголосувати за “особливий статус” Донбасу

ДУМКА 21, Серпень 2019, 12:49 426
Фейгін: У вересні Рада може проголосувати за “особливий статус” Донбасу

Нова Верховна Рада у вересні може проголосувати за особливий статус Окупованих територій Донецької та Луганської областей, після чого Кремль погодитися відпустити українських політв’язнів, яких зараз незаконно утримує в російських в’язницях.

Про це повідомив адвокат Марк Фейгін з посиланням на свої джерела.

Він заявив, що в Москві ходять чутки про те, що вже у вересні новий склад парламенту України має проголосувати за особливий статус Донбасу. Після цього Кремль повинен буде звільнити українських політв’язнів. У свою чергу Київ звільнить всіх полонених росіян і відправить їх в окупованих Донецьк, після чого бойовики повинні будуть звільнити всіх захоплених українських силовиків.

“У Москві розганяється інсайд, що новий парламент України у вересні проголосує за особливий статус Донбасу, амністія бойовиків, а натомість Кремль відправить українських політзеків в Київ, російських полонених Київ віддасть Донецьку, ті віддадуть військовослужбовців ВСУ. Ну і типу всі щасливі”, – написав він.

У коментарях люди відзначили, що це може бути правдою, оскільки останні пропозиції президентів Франції і США Макрона і Трампа щодо повернення Росій у “Велику сімку” вказують на зміну риторики щодо Москви з боку країн Заходу.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що на окупованій території Донбасу сепаратисти мають намір закрити близько половини діючих вугільних шахт. При цьому доведеться звільнити 28,4 тис. шахтарів, повідомляє видання «Східний варіант».