Фейгін: У вересні Рада може проголосувати за “особливий статус” Донбасу

Володимир Маркопольский 21, Серпень 2019, 12:49 371
Фейгін: У вересні Рада може проголосувати за “особливий статус” Донбасу

Нова Верховна Рада у вересні може проголосувати за особливий статус Окупованих територій Донецької та Луганської областей, після чого Кремль погодитися відпустити українських політв’язнів, яких зараз незаконно утримує в російських в’язницях.

Про це повідомив адвокат Марк Фейгін з посиланням на свої джерела.

Він заявив, що в Москві ходять чутки про те, що вже у вересні новий склад парламенту України має проголосувати за особливий статус Донбасу. Після цього Кремль повинен буде звільнити українських політв’язнів. У свою чергу Київ звільнить всіх полонених росіян і відправить їх в окупованих Донецьк, після чого бойовики повинні будуть звільнити всіх захоплених українських силовиків.

“У Москві розганяється інсайд, що новий парламент України у вересні проголосує за особливий статус Донбасу, амністія бойовиків, а натомість Кремль відправить українських політзеків в Київ, російських полонених Київ віддасть Донецьку, ті віддадуть військовослужбовців ВСУ. Ну і типу всі щасливі”, – написав він.

У коментарях люди відзначили, що це може бути правдою, оскільки останні пропозиції президентів Франції і США Макрона і Трампа щодо повернення Росій у “Велику сімку” вказують на зміну риторики щодо Москви з боку країн Заходу.Нагадаємо, раніше повідомлялося, що на окупованій території Донбасу сепаратисти мають намір закрити близько половини діючих вугільних шахт. При цьому доведеться звільнити 28,4 тис. шахтарів, повідомляє видання «Східний варіант».