Феодалізація країни: Зеленський втратив контроль над деякими регіонами, там все вирішують олігархи

ДУМКА 23, Березень 2020, 22:44 683
Феодалізація країни: Зеленський втратив контроль над деякими регіонами, там все вирішують олігархи

Те, що робить зараз президент Володимир Зеленський, більше схоже не на спробу встановити диктатуру в Україні, а на феодалізацію регіонів.

Таку думку висловив журналіст Денис Казанський у своєму Facebook.

“Бачу, багато хто висловлює занепокоєння, що влада може скористатися пандемією, щоб суттєво обмежити права і свободи населення і навіть встановити диктатуру. Однак, поки що більше схоже, що чекає нас швидше зворотний сценарій – дезінтеграції і феодалізації цілих регіонів, які Зеленський просто передав у розпорядження олігархам”, – пише Казанський.

Як приклад він навів поведінку бізнесмена Олександра Ярославського з головою Харківської обласної державної адміністрації Олексієм Кучером: “Ось так днями в Харкові місцевий олігарх Ярославський публічно принижував керівників ОДА – губернатора Кучера і його заступника Пастуха.

Главу ОДА олігарх назвав посміховиськом. У відповідь на спроби Пастуха якось це заперечити, Ярославський грубо обриває його і каже: “Тести за мої гроші!” Заступник голови ОДА лише безпорадно і нерозбірливо мимрить щось у відповідь”.

Журналіст підкреслив, що олігарх “показово принизив не просто “якогось лоха”, а людей президента”.

“Не пригадаю, щоб у нас хтось колись взагалі так розмовляв із керівниками ОДА. Добре видно, хто є реальним господарем області і яке у харківських еліт ставлення до глави держави.

Сам Володимир Зеленський, здається, вже не до кінця контролює ситуацію в регіонах”, – зазначив Казанський.