Фігурант справи Свинарчуків представляє на виставці гранати, у НАБУ до нього жодних претензій

ДУМКА 10, Жовтень 2019, 10:59 210
Фігурант справи Свинарчуків представляє на виставці гранати, у НАБУ до нього жодних претензій

Бізнес-партнер Гладковського-молодшого Віталій Жуков, відомий у справі НАБУ і розслідуванні Бігуса, представляє на виставці “Зброя та безпека” нові зразки озброєнь.

Виробництво осколкових гранат до підствольних гранатометів і автоматичних гранатометів калібру 30 мм і 40 мм – це не може не привертати увагу.

Про це на своїй сторінці в Facebook написав журналіст Юрій Бутусов.

“Компанія “Вектор-В” заявила, що вперше в Україні освоїла повний цикл виробництва осколкових ВОГів – найбільш дефіцитного виду боєприпасів на фронті. Про це заявили головний конструктор Віктор Курихін (ліворуч) і керівник компанії Віталій Жуков (праворуч).

Як відомо, саме ВОГи першими закінчилися на складах, їх активно продавали, це витратний матеріал локальної війни, не менше, ніж патрони. І нині Україна купує ВОГи в Болгарії за світовими цінами”, – зазначив журналіст.

“Компанія заявляє: 1. Вони можуть розгорнути серійне виробництво таких осколкових гранат у десятках тисяч штук. 2. Вони освоїли виробництво детонатора, і всі повністю деталі – вітчизняного виробництва. 3. Вони можуть випускати гранати натовського калібру 40 мм – вони мають велику дальність і велику потужність, порівняно з калібром 30 мм, їх можна постачати на експорт, у разі розгортання масового виробництва і зниження собівартості, і в Україні вже розгорнуто виробництво 40 мм автоматичних гранатометів на “Кузні на Рибальському”, – повідомив Бутусов.

Також читайте: НАБУ поховало справу Гладковського. Ми довели її до кінця, передали в НАБУ, і де результат? – Луценко

“Кумедно, але глава компанії Віталій Жуков – той самий фігурант корупційного скандалу Гладковського, виявляється, НАБУ не має до нього жодних претензій, і він спокійно виступає на виставці! Шкода, не спитав коментар, не впізнав просто. Все-таки виробництво ВОГів – більш резонансна подія на виставці. І ніяка преса туди не заходить, тихо все.

Ну тепер популярність у експозиції має зрости. Справедливості заради: яким би не був скандал, але якщо компанія зуміла розробити важливий для держави боєприпас і за вигідними цінами, це в будь-якому випадку варте уваги і вивчення. Поцікавлюся в ГШ – чи звернули увагу на ВОГи, яких дуже-дуже бракує в боях “перемир’я”, – резюмував він.