Герасимов: Звинувачення проти Порошенка показують, що влада провалила все і знову влаштовує шоу

ДУМКА 19, Листопад 2019, 15:32 291
Герасимов: Звинувачення проти Порошенка показують, що влада провалила все і знову влаштовує шоу

Звинувачення на адресу п’ятого президента Петра Порошенка з боку ДБР – це спроба влади прикрити власні провали в економіці та міжнародній політиці.

Про це заявив під час брифінгу співголова фракції “Європейська солідарність” Артур Герасимов. Політик назвав звинувачення проти Порошенка “юридично нікчемними”.

Він зазначив, що з 1 січня буде знята недоторканність зі всіх народних депутатів, тому “конвульсії керівництва ДБР навколо Порошенка – це спроби влаштувати інформаційне шоу для прикриття”.

“Виникає питання: навіщо все це потрібно за місяць до того, як буде знята недоторканність за законом, який вніс до парламенту свій час Петро Порошенко. Відповідь очевидна – тому що потрібно шоу, щоб відвернути увагу від катастрофічних провалів майже в усіх напрямках діяльності нової влади.

Щоб відвернути увагу від бюджету-розчарування і невиконаних обіцянок, від капітуляції, яка може відбутися під час зустрічі з Путіним. Щоб відвернути увагу від низки корупційних скандалів в середині “Слуги народу”, – зазначив він.

Народний депутат також звернув увагу, що чомусь силовикам не вистачає ресурсів і сил на розслідування справ Майдану і злочинів Януковича, однак активно вже шість місяців понад 30 слідчих зі всієї України розслідують заяви Портнова в інтересах країни-агресора у справі про події в Керченській протоці, справа про наказ про контрнаступ, який видав Петро Порошенко, завдяки якому була звільнена значна частина окупованого Донбасу.

“Коли ми бачимо реальні спроби вплинути через український ДБР на попереднє рішення Міжнародного трибуналу з морського права в Гамбурзі, коли ми бачимо справи, які вони відкривають за контрнаступу, коли був звільнений Донбас, то я хочу заявити – нам все одно хто буде очолювати ДБР – головне, щоб це був проукраїнський людина. ДБР – має бути українським ДБР, а не фсбешним”, – підкреслив Герасимов.

Нагадаємо, раніше Петро Порошенко екстрено повернувся в Україну з Турейкой Республіки, де перебував з офіційним візитом, і прокоментував звинувачення на свою адресу з боку Державного бюро розслідувань.