Головну ялинку країни прикрасили в тематиці “чарівний ліс”. ФОТО

Ірина Дубровська 10, Грудень 2020, 13:22 1083
Головну ялинку країни прикрасили в тематиці “чарівний ліс”. ФОТО

Тематика головної ялинки країни – “чарівний ліс”, тому цьогоріч святкове дерево прикрашали фігурками грибів, сов, білочок та інших представників флори і фауни

На Софійській площі у столиці вже прикрасили головну ялинку країни.

Тематика головної ялинки країни – “чарівний ліс”, тому цьогоріч святкове дерево прикрашали фігурками грибів, сов, білочок та інших представників флори та фауни. Підсвічено ялинку буде зеленим кольором, а донизу будуть спускатися гірлянди білого кольору. Ці гірлянди створять купол над Софійською площею. Біля входу на ярмарок розташують три величезні арки, тематичні прикраси, і все це підсвітять яскравими вогниками.

Ще одним ноу-хау головної ялинки країни став капелюх замість традиційної зірки. Також фішка цьогорічного святкового дерева – “казковий пеньок”. В основі ялинки поставлять великий пеньок, в середині якого будуть різноманітні фотозони та активності. Площа казкового пенька – 34 м, а його діаметр – приблизно 10 м. Потрапити до нього охочі зможуть через великі двері та вийти, спустившись спеціальними сходами. У пеньку відчинятимуться віконця, а з них будуть визирати сови. На Софійській площі розставлять п’ять фотозон зі штучними ялинками, на всіх ялинках також будуть капелюхи. Кожна фотозона буде з ельфами, гномами й лісовими тваринами.

Варто зазначити, що головне дерево країни цього разу буде штучним, тому його використовуватимуть повторно в наступні роки. Зазначається, що новорічне дерево у центрі столиці коштуватиме майже 3 млн грн. Це без прикрас та монтажу. Частину суми сплатять спонсори та меценати.

Головну ялинку країни прикрасили в тематиці “чарівний ліс”. ФОТОГоловну ялинку країни прикрасили в тематиці “чарівний ліс”. ФОТОГоловну ялинку країни прикрасили в тематиці “чарівний ліс”. ФОТО