Гончарук посварився з Зеленським через Коломойського і подав у відставку

ДУМКА 29, Лютий 2020, 02:46 527
Гончарук посварився з Зеленським через Коломойського і подав у відставку

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук вирішив написати заяву про відставку після зустрічі бізнесмена Ігоря Коломойського, міністра юстиції Дениса Малюскі і президента України Володимира Зеленського, на якій глава держави критикував міністра.

28 Лютого прем’єр-міністр Олексій Гончарук повторно написав заяву про відставку і передав її президенту України Володимиру Зеленському.

За інформацією ЗМІ, Гончарук роздратований тим, що його можливу заміну обговорюють публічно, а президент не заперечує розгляд альтернативних кандидатур.

Остаточне рішення Гончарук прийняв після зустрічі бізнесмена Ігоря Коломойського, міністра юстиції Дениса Малюскі і Зеленського, на якій глава держави критикував міністра, стверджують джерела. До приходу в уряд Малюска і Гончарук разом працювали в громадській організації “Офіс ефективного регулювання” (BRDO).

Співрозмовники видання кажуть, що після приходу Андрія Єрмака на посаду голови офісу президента позиції Гончарука значно ослабли, попередній глава ОПУ Андрій Богдан нібито більш підтримував починання прем’єр-міністра.

Замінити Гончарука на посаді прем’єр-міністра України може віце-прем’єр-міністр-міністр розвитку громад і територій Денис Шмигаль.

Видання зазначає, що позачергове засідання Ради, яке Зеленський скликав на 4 березня, може бути пов’язане з відставкою Гончарука.