Канада вирішила розпочати поставки зброї і бронетехніки в Україну

ДУМКА 3, Липень 2019, 00:42 2533
Канада вирішила розпочати поставки зброї і бронетехніки в Україну

Найближчим часом Канада розпочне поставки військової техніки і зброї в Україну.

Про це стало відомо під час спільної прес-конференції президента України Володимира Зеленського з прем’єр-міністром Канади Джастіном Трюдо.

Йдеться про постачання бронетехніки.

“Ми просуваємося в питанні поставок озброєння Україні для її підтримки. Ми включили Україну до списку країн, яким можна постачати канадську зброю. І це – позитивний крок”, – заявив прем’єр Канади.

У свою чергу, Зеленський сказав, що Україна зацікавлена поглибити співпрацю з Канадою у військовій сфері. Зокрема, мається на увазі канадська військова тренувальна місія UNIFIER, яка діятиме в Україні до 2022 року.

“Особливо це питання постає в контексті невиконання Росією рішення Міжнародного трибуналу з морського права по звільненню наших 24 моряків і повернення захоплених українських кораблів”, – зазначив він.

Раніше повідомлялось, що Сенат США схвалив законопроект “Бюджет США на 2020 рік на потреби національної оборони”, у якому передбачено до 300 мільйонів доларів безпекової допомоги Україні.

Зазначається, що ці кошти на 50 мільйонів доларів перевищують асигнування поточного року.“Законопроектом передбачено спрямувати 100 мільйонів доларів із 300 мільйонів доларів виключно на летальні види озброєнь. Пропонується розширити напрями допомоги США у зміцненні обороноздатності Збройних Сил України шляхом включення до неї засобів берегової оборони, протикорабельних ракет, а також систем, що сприятимуть підвищенню ефективності управління військами, зокрема, протиповітряної та берегової оборони”, – йдеться в повідомленні.Закон набуде чинності після його узгодження з Палатою представників та підписання президентом США.

Все по темі:
Останні новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини
Всі новини

Блоги