Клімкін заявив, що Росія блокує введення миротворців на Донбас

ДУМКА 22, Листопад 2018, 01:06 164
Клімкін заявив, що Росія блокує введення миротворців на Донбас

Росія свідомо блокує введення миротворчих сил ООН на Донбас, перешкоджаючи навіть можливості обговорення даного питання.

Про це під час свого інтерв’ю заявив глава зовнішньополітичного відомства України Павло Клімкін, повідомляє Укрінформ.

Дипломат зазначив, що Україна хоче домогтися, щоб дане питання було обговорено в нормандському форматі на рівні політичних директорів. Клімкін зазначив, що поки не знає, чи буде точно обговорюватися дане питання наступного тижня на зустріч у Берліні.

Глава МЗС зазначив, що єдиною перешкодою є Росія, яка не бажає навіть обговорювати дане питання і всіляко його торпедує. Кремль хоче будь-яким способом домогтися легалізації окупації ОРДЛО, щоб потім впихнути в Україну підконтрольні собі протекторати. Однак на такий сценарій категорично не готова Україна.

Крім того, міністр зазначив, що РФ постійно хоче підключити до переговорів представників терористичних угруповань Донецької і Луганської областей, щоб легітимізувати проведені раніше “вибори”.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що США ввели нові санкції відносно Росії за її непоступливість у питаннях окупованих територій Донбасу і анексованого Криму.