Коломойський почав інформаційну війну проти Приватбанку

ДУМКА 16, Серпень 2019, 01:07 393
Коломойський почав інформаційну війну проти Приватбанку

Приватбанк вважає інформаційною атакою інформацію про обшуки в офісах банку в Дніпрі та Києві в той час, як НБУ подав зустрічний позов проти олігарха Ігоря Коломойського.

Відповідний коментар Українським Новинам надала прес-служба банку.

Інформацію про обшуки поширив журналіст «1+1», обраний депутатом Верховної Ради Олександр Дубинський в соціальній мережі Facebook.

«Причина — налагоджена схема розграбування держбанку шляхом видачі кредитів під застави з завищеною вартістю, з метою крадіжки виведених грошей і подальшого дерибану між позичальниками і банкірами», — написав Дубинський.

У відповідь на це прес-службі банку зазначили, що інформаційна атака зацікавлених осіб проти реформування підходів банку до роботи з позичальниками триває вже більше року.

«Кращим аргументів на користь ефективності нової політики ризик-менеджменту Приватбанку є висока якість нового корпоративного кредитного портфеля, виданого після націоналізації, де частка проблемних кредитів становить менше 1%. За старим кредитним портфелем, сформованим до націоналізації, за два роки банк повернув 4,2 млрд гривень, Раннє визнаних безнадійними. Банк діє прозоро і завжди готовий надати правоохоронним органам необхідну інформацію в рамках чинного законодавства», — заявили в банку.

Прес-служба не надала будь-яку додаткову інформацію про обшуки.