Компанію ветеранів АТО не допустили на міжнародний форум через Зеленського

ДУМКА 19, Серпень 2019, 01:11 1862
Компанію ветеранів АТО не допустили на міжнародний форум через Зеленського

Український бренд Blade Brothers Knives, який займається виробництвом ножів, не допустили до участі у другому міжнародному волонтерському та ветеранському форумі «Там, де ми – там Україна», оскільки його може відвідати президент Володимир Зеленський.

Про це у себе в Facebook повідомив засновник компанії Олександр Воробєй, передає “Думка“.

Він зазначив, що половина співробітників компанії є ветеранами АТО, тому раніше Veterano Service запросив їх взяти участь у цьому форумі, проте пізніше Blade Brothers Knives було відмовлено з міркувань безпеки. Як з’ясувалося, даний форум може відвідати президент Володимир Зеленський.

“Займатися цим я почав наприкінці 2014 року, коли оговтався від поранення в Пісках під Донецьком. Ну як оговтався – почав ходити і одразу взявся до роботи.

Наразі в нас вже є певна репутація та визнання, про нас багато разів виходили сюжети на телебаченні, частину ножів ми віддаємо в армію, частину продаємо за кордон – чудові ножі, одним словом, сам ними користуюся.

Оскільки наш колектив на 50% складається з ветеранів АТО, то я не здивувався, коли Veterano Service нас запросив взяти участь у ІІ Міжнародному волонтерському та ветеранському форумі «Там, де ми – там Україна», а саме на виставку ветеранських бізнесів в рамках цього форуму.

Звичайно, я зрадів, бо організатори – Міністерство у справах ветеранів, відомі благодійні фонди, + підтримка Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та РНБО України. На виторг можна не сподіватися, але піар мусив бути норм.

І ось зараз я дізнався, що нашу участь “не підтвердили” з міркувань безпеки. Короче – захід може відвідати президент України, а тут небєзопасний я зі своїми ножами.

Ви знаєте, я не серджуся, не злюся, не ображаюся, я чото ржу)

Хочу подякувати всім журналістам, громадським діячам та політикам, які мужньо не побоялися спілкуватися зі мною на виставках та інших заходах, де я виставляв наші ножі!

Також хочу подякувати МВС за те, що в 2014 видали мені автомат, ПМ та гранату – розумію, що там президента Зеленського не було і ризик був мінімальний, але все одно дякую за довіру!

Я звик покладатися на власні сили і не маю ніякої протекції чи допомоги від держави або ще когось, я навіть пільгами убд не користуюся. Але коли ветеранів не пускають на ветеранський форум з міркувань безпеки – це просто смішно. Я тепер апасний вєтєран!

Щоб підтримати апасних ветеранів, став вподобайку Blade Brothers Knives. Там чудові ножі!” – повідомир Воробєй.