Коронавірус: МОЗ скасовує тендери на закупівлю медичних препаратів

ДУМКА 13, Березень 2020, 03:21 821
Коронавірус: МОЗ скасовує тендери на закупівлю медичних препаратів

Закупівлі апаратів вентиляції легенів та інших товарів для боротьби з коронавірусом дозволять проводити без тендерних процедур.

Про це в ефірі одного з українських телеканалів заявив заступник міністра охорони здоров’я, головний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

За його словами, відповіднй законопроєкт ініціювали в Міністерстві охорони здоров’я України. Ляшко також повідомив, що до червня уряд ввів обмеження на експорт та реекспорт засобів індивідуального захисту. Маски вивозити з України більше не вийде.

Нагадаємо, раніше ексгенпрокурор Юрій Луценко повідомив, що а останні три місяці український експорт захисних масок становив 983,5 тонн.

“Я б рекомендував уряду чесно сказати, хто винен у тому, що в лютому з України вивезли 118 тонн масок із фільтром і 408 тонн масок без фільтра. Ясно, що ТОВ “Мамона Трейд” вивезе все, що хоче. Але всі розумні країни давно заборонили вивозити ці життєво необхідні для хворих і медиків вироби. У нас же за останні три місяці експорт цієї продукції становив 983,5 тонн!” – написав він.