Лерос показав документи, в яких брат Єрмака рекомендує Купчака на посаду у Енергоатом. ВІДЕО. ФОТО

ДУМКА 1, Квітень 2020, 05:01 860
Лерос показав документи, в яких брат Єрмака рекомендує Купчака на посаду у Енергоатом. ВІДЕО. ФОТО

Офіційне звернення щодо призначення на пост президента НАЕК” Енергоатом ” Володимира Купчака подавав брат глави офісу Президента Денис Єрмак.

Це підтверджують опубліковані нардепом від” Слуги народу ” Гео Леросом документи.

“Єрмак, ти п@здун!

Надаю факти корупції за призначенням Купчака на Енергоатом.

Подивіться уважно, хто його лобіював в офіційному зверненні на Прем’єр Міністра, що відповідає відео, яке я також приєдную, де люди пов’язані з Денисом обговорюють як візьмуть з Купчака за посаду 5 (схоже, що мільйонів).

До речі, є інформація, що Купчака збираються зараз призначити віце-президентом Енергоатому, тому що у нього недостатньо профільного стажу.

Андрій Борисович намагався знизити градус”, – зазначив нардеп.

Опубліковано Geo Leros Вівторок, 31 березня 2020 р.

Лерос показав документи, в яких брат Єрмака рекомендує Купчака на посаду у Енергоатом. ВІДЕО. ФОТО Лерос показав документи, в яких брат Єрмака рекомендує Купчака на посаду у Енергоатом. ВІДЕО. ФОТО Лерос показав документи, в яких брат Єрмака рекомендує Купчака на посаду у Енергоатом. ВІДЕО. ФОТО Лерос показав документи, в яких брат Єрмака рекомендує Купчака на посаду у Енергоатом. ВІДЕО. ФОТО Лерос показав документи, в яких брат Єрмака рекомендує Купчака на посаду у Енергоатом. ВІДЕО. ФОТО Лерос показав документи, в яких брат Єрмака рекомендує Купчака на посаду у Енергоатом. ВІДЕО. ФОТО