“Літак не завівся”: Зеленський не зміг вилетіти з Харкова

ДУМКА 20, Листопад 2019, 22:33 730
“Літак не завівся”: Зеленський не зміг вилетіти з Харкова

Після відвідин Станиці Луганської президент Володимир Зеленський мав летіти до Очакова на Миколаївщину, куди прибули звільнені Росією кораблі. Однак на Харківщині зламався президентський літак.

Про це повідомляє джерело в Харківській ОДА.

За відомостями співрозмовника агентства, сьогодні, 20 листопада, президент перебував на Харківщині “транзитом”. Прямуючи з Луганщини, Зеленський прибув до військового аеродрому в Чугуєві, де його чекав “борт №1”.

У Чугуєві Зеленський сів у президентський літак, проте через несправність борт не зміг злетіти. Голова держави близько півтори години чекав, що літак відремонтують, проте цього не сталося.

Після очікування Зеленському запропонували військовий борт. При цьому глава держави висловив побоювання щодо своєї безпеки і відмовився летіти військовим літаком, повідомляє видання.

Після цього Зеленський на автомобілі був доправлений до Міжнародного аеропорту “Харків”. А літак стоїть поламаний в Чугуєві. За словами співрозмовника, президент має намір очікувати свій літак в аеропорту міста Харкова.

Інше інформоване джерело в системі органів безпеки України підтвердив виданню факт поломки літака президента України. За словами цієї джерела, подібне сталося вперше за останні близько 20 років.

Як стало відомо, у президентського “Ана” відмовив двигун. Несправність виявили до зльоту.

“Не завелися”, – заявив співрозмовник НВ. У зв’язку з інцидентом було прийнято рішення летіти до Очакова з харківського аеропорту, куди з Києва вислали літак Airbus.