“Львів це розплідник нациків та рагулів”: У російськомовній школі Львова саботують перехід на навчання українською

ДУМКА 15, Листопад 2019, 01:43 1306
“Львів це розплідник нациків та рагулів”: У російськомовній школі Львова саботують перехід на навчання українською

Директора російськомовної школи Львова №45 Мельник Наталія правдами та неправдами намагається саботувати перехід школи на навчання українською мовою.

Про це у Facebook повідомив Ігор Девбич, передає “Думка”.

“Чому брехня – це найкращий товариш для директорки російськомовного ліцею №45 Львова?

Послухав сьогодні передачу про перехід російськомовних шкіл Львова на українську мову з наступного навчального року. На передачі була присутня директорка найбільшого російськомовного ліцею Львова №45 Мельник Наталія.

Такої відвертої брехні впродовж всієї передачі я вже давно не чув. У нас в ліцеї, мовляв, все-все українською, а бендери нас звинувачують у сепаратизмі та інших гріхах (порушеннях). Наталія Мельник напевно забула, що у ліцеї досі працює вчителька російської мови, яка у 2007 році заявляла журналістам наступне: «Я б хотіла, щоб Росія цим націоналістам перекрила газ зовсім, щоб вони подумали, що творять. Заради цього я готова сидіти в холоді і стукати зубами”.

Також директорка замовчала той факт, що всі українофоби Львова (в тому числі колишні активні члени Російського культурного центру та Товариства ім. Пушкіна) звозять дітей та внуків саме до цього ліцею, щоб вони могли повною мірою зануритися у “русский мир”, адже за результатами опитування батьків учнів, яке проводилось навесні 2019 року стосовно їхнього бажання перейти на українську мову навчання 80% батьків учнів категорично відмовилися переходити на українську мову.

У ліцеї впродовж останніх років панує агресивне російськомовне середовище, яке відштовхує україномовних батьків. Це все призвело до того, що цього навчального року у ліцеї відкрили лише 1 неповний україномовний клас з 4 можливих!

І взагалі, про що взагалі можна говорити, якщо нещодавно донька директорки цього ліцею Ірина Мельник на своїй сторінці у фейсбуці назвала Львів “розплідником рагулізма та нациків”, – написав Ігор Девбич‎.