Ляшко і Герус побилися в аеропорту Бориспіль. ВІДЕО

Володимир Маркопольский 6, Листопад 2019, 21:01 2428
Ляшко і Герус побилися в аеропорту Бориспіль. ВІДЕО

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко і народний депутат Андрій Герус побилися в аеропорту Бориспіль.

За інформацією джерела, увечері 6 листопада надійшла інформація, що на території Міжнародного аеропорту “Бориспіль” між колишнім депутатом О. Ляшко і народним депутатом України А. Герусом виникла конфліктна ситуація з рукоприкладством.

Інцидент стався в приміщенні залу прийому міжнародних делегацій.Поліція проводить перевірку.

Екс-депутат Ігор Мосійчук опублікував відео інциденту.

⚡️⚡️⚡️Як повідомляють джерела в правоохоронних органах сьогодні в ЗОД (зал офіційних делегацій) аеропорту Бориспіль сталася бійка між головою парламентського комітету з питань паливно енергетичного комплексу, представником президента Зеленського в Кабміні Андрієм Герусом та головою Радикальної партії Олегом Ляшко . Деталі уточнюються…Слід відзначити, що Ляшко є непримиренним опонентом Геруса в питанні імпорту електроенергії з Російської Федерації який став можливим завдяки законодавчим ініціативам саме Геруса📌Ляшко таки потріпав Геруса😂

Опубліковано Ігором Мосійчуком Середа, 6 листопада 2019 р.

Андрій Герус у Фейсбуці написав: “Сьогодні відомий захисник бізнесу Ахметова, забутий усіма Ляшко мене чекав в аеропорту Бориспіль, щоб влаштувати шоу-провокацію. Знижена на 15% ціна електроенергії і повна готовність до зими не влаштовує “немонополиста” і вони вдаються до все більш витонченим способам, як вести свій бізнес.

Звичайно, претензія Ляшко, це імпорт електроенергії. Хоча 3 роки імпорту вугілля з Росії за формулою Роттердам +, що супроводжувалося зростанням тарифів для українських споживачів, його цілком влаштовувало. Тому що на цьому добре заробляв його дорогий “немонополіст”.

Все нормально, постраждала тільки сорочка. Такі видатні результати це спільна робота Олега Ляшка та його охоронця. Без свого охоронця він не хотів спілкуватися.

Оскільки вважаю Ляшка найбільш продажним (екс) політиком, то-це хороший індикатор, що і як робити далі.

А у немонополиста, схоже, там вже зовсім дах поїхав, якщо дійшли до дна)”.

Сам Олег Ляшко у Фейсбуці написав: “сьогодні випадково побачив у ЗОДі “слугу народу” Геруса, який відкрив імпорт російської електроенергії з Росії. Коли у російського лобіста закінчилися аргументи, він почав махати руками. Однак, проблема від того нікуди не поділася-через зраду Геруса Україна сьогодні потрапляє в повну енергетичну залежність від країни-агресора. Ця зрада повинна бути розслідувана і покарана!Сьогодні випадково побачив у ЗОДі «слугу народа» Геруса, який відкрив імпорт російської електроенергії з Росії. Коли у російського лобіста закінчилися аргументи, він почав махати руками. Однак проблема від того нікуди не поділася – через зраду Геруса Україна сьогодні потрапляє в повну енергетичну залежність від країни-агресора. Ця зрада має бути розслідувана і покарана!

Опубліковано Олегом Ляшком Середа, 6 листопада 2019 р.