Людина Зеленського відмазує бізнесвумен, яка завозить брендові речі під виглядом секонд-хенду

ДУМКА 23, Листопад 2019, 18:51 323
Людина Зеленського відмазує бізнесвумен, яка завозить брендові речі під виглядом секонд-хенду

Відому бізнес-леді, власницю скандального київського бутика Sanahunt Оксану Морозову-Хант намагаються “відмазати” від кримінального провадження щодо ухиляння від сплати податків.

До цього, ймовірно, причетний генерал-майор податкової поліції Геннадій Лісовий, повідомив у Facebook банкір Анатолій Гулєй.

Відзначимо, згідно з інформацією за 2018 рік, сім’я Лісового задекларувала 2 дачних будинки і житловий будинок у Київській області, квартиру в столиці та 5 земельних ділянок, а також 2 авто Lexus.

За даними журналістів, до недавнього часу покровителем і фінансовим консультантом Морозової-Хант був помічник президента Андрій Єрмак, якого також називають “головним повіреним ОП із міжнародних справ”.

Жінку звинувачують в організації ввезення брендових виробів під виглядом секонд-хенду. Підозрюється, що злочин скоєно за попередньою змовою групою осіб.

Уточнимо, справа проходить у правовій кваліфікації ч.3 ст.212 КК – несплата податків, вчинена особою, раніше судимою за ухилення від сплати податків, зборів (обов’язкових платежів), або якщо вона призвела до фактичного ненадходження до бюджетів чи державних цільових фондів коштів в особливо великих розмірах.

Нагадаємо, раніше повідомлялося що у мережі з’явились подробиці звірячого зґвалтування “Слугой народу” Романом Іванісовим.