Мендель заявила, що Зеленський стає одним з найвпливовіших лідерів у світі

ДУМКА 3, Січень 2020, 23:25 913
Мендель заявила, що Зеленський стає одним з найвпливовіших лідерів у світі

Прес-секретар президента України Володимира Зеленського Юлія Мендель вважає, що він стає одним з найвпливовіших лідерів в світі.

Про це вона написала на своїй сторінці у Фейсбуці з нагоди 7 місяців перебування на посаді.

“Серед досягнень минулого року вважаю перший профайл українського президента в The New Yorker і першу обкладинку Time з українським президентом.

Хоча основна заслуга тут, звичайно, не прес-служби, а самого Володимира Зеленського. Поки український президент перетворюється на одного з найвпливовіших людей у світі, нам, українцм, варто очікувати ще більше приємних новин 2020.

Друзі, якісні комунікації змінюють і країну. Тому круто, коли ми з вами на стороні світла. На сьогодні для нас, комунікационщиков, є важливі завдання.

А саме: змінити імідж України на міжнародній арені, змінити його для нас, українців, пояснити, що в єдності наша сила і у нас, українців, чимало причин відчувати себе переможцями”, написала вона.

Також Мендель запропонувала три правила якісних комунікацій: не посилати меседжі без контексту, ніколи не виправдовуватися і вкладати в комунікацію ідею.