Мережа вибухнула фотожабами з приводу “путчу Порошенка”. ФОТО

ДУМКА 30, Серпень 2019, 03:19 1758
Мережа вибухнула фотожабами з приводу “путчу Порошенка”. ФОТО

У мережі активно жартують на тему заяви народного депутат від партії “Слуга народу” Лізи Богуцької, яка прогнозувала “путчі Порошенко” у грудні поточного року.

Нагадаємо, Богуцька дала одіозне пояснення своїй скандальній заяві.

На своїй сторінці в соціальній мережі Facebook спеціальний кореспондент видання УП Євген Руденко розповів про те, як журналісти підійшли до Богуцької з питанням, звідки у неї відомості, згідно з якими п’ятий президент України Петро Порошенко нібито готує державний переворот.

“А ви чули виступ Федини від ЄС? Вона розповідала хвилюючу історію про свою подругу, яка першу дитину народила під час Помаранчевої революції, другу – під час Революції Гідності. А третю дитину вона чекає в грудні 2019 го. Хіба це не двозначний заклик до третього Майдану? ” – підкреслила свіжоспечений депутат.

Мережа вибухнула фотожабами з приводу “путчу Порошенка”. ФОТО Мережа вибухнула фотожабами з приводу “путчу Порошенка”. ФОТО Мережа вибухнула фотожабами з приводу “путчу Порошенка”. ФОТО Мережа вибухнула фотожабами з приводу “путчу Порошенка”. ФОТО Мережа вибухнула фотожабами з приводу “путчу Порошенка”. ФОТО Мережа вибухнула фотожабами з приводу “путчу Порошенка”. ФОТО Мережа вибухнула фотожабами з приводу “путчу Порошенка”. ФОТО Мережа вибухнула фотожабами з приводу “путчу Порошенка”. ФОТО Мережа вибухнула фотожабами з приводу “путчу Порошенка”. ФОТО Мережа вибухнула фотожабами з приводу “путчу Порошенка”. ФОТО Мережа вибухнула фотожабами з приводу “путчу Порошенка”. ФОТО Мережа вибухнула фотожабами з приводу “путчу Порошенка”. ФОТО Мережа вибухнула фотожабами з приводу “путчу Порошенка”. ФОТО Мережа вибухнула фотожабами з приводу “путчу Порошенка”. ФОТО Мережа вибухнула фотожабами з приводу “путчу Порошенка”. ФОТО Мережа вибухнула фотожабами з приводу “путчу Порошенка”. ФОТО Мережа вибухнула фотожабами з приводу “путчу Порошенка”. ФОТО