Міністр розповів коли, відкриються кінотеатри та ресторани в Україні

consaidin 18, Січень 2021, 00:22 118
Міністр розповів коли, відкриються кінотеатри та ресторани в Україні

Міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко обговорив з прем’єр-міністром Денисом Шмигалем можливе продовження дії карантину до кінця 2021 року. За підсумками, він повідомив, що в Україні ресторани, кінотеатри та інші заклади культури відкриють після локдауну, який повинен закінчитися 24 січня.

В Україні ресторани, кінотеатри та інші заклади культури відкриють після “січневого локдауну”. Про це повідомив міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко у своєму Telegram-каналі в неділю, 17 січня.

“Прем’єр запевнив, як тільки Україна знову повернеться до адаптивного карантину (попередньо, з 25 січня), сфери культури, гостинності та креативної індустрії зможуть працювати”, – написав міністр.

Він уточнив, що одночасно це буде залежати й від статистики захворюваності на коронавірус в Україні. Також залишається актуальним дотримання всіх протиепідемічних заходів в закладах культури, громадського харчування та інших. Міністр нагадав про дію до 28 лютого режиму надзвичайної ситуації, яким обумовлюються карантинні правила – і суворі, як зараз, і такі, як до локдауну.

“Очевидно, що питання продовження карантину буде вирішуватися протягом весни. Однак, в будь-якому випадку обмеження будуть постійними, що дозволить бізнесу прогнозувати та планувати свою діяльність”, – підсумував Ткаченко.