МОН оскаржить у суді рішення за позовом Портнова щодо підручників з історії України

Ірина Дубровська 8, Лютий 2021, 13:05 198
МОН оскаржить у суді рішення за позовом Портнова щодо підручників з історії України

Міносвіти подаватиме апеляцію на рішення Окружного адміністративного суду м. Києва за позовом політика Андрія Портнова, згідно з яким міністерство має переглянути зміст підручників з історії України для 5 та 11 класів, зокрема перевірити викладення подій періоду Революції гідності.

Про це повідомляє пресслужба Інституту модернізації змісту освіти, передає Думка.

Відповідь міністерства освіти і науки на депутатський запит оприлюднив нардеп від фракції “Європейська Солідарність” Володимир В’ятрович у Facebook.

“Здається, Портнов поспішив із святкуванням перемоги”, – прокоментував політик та оприлюднив документ за підписом міністра Сергій Шкарлет, де той запевняє, що МОН оскаржує рішення суду в апеляції.

“Міністерством вчиняються дії, щодо оскарження рішення Окружного адміністративного суду м. Києва”, – йдеться в документі.

Нагадаємо, 21 січня Окружний адміністративний суд Києва зобов’язав Міністерство освіти та науки переглянути підручники з історії щодо висвітлення подій Революції Гідності.

Слід зазначити, що після приходу до влади президента Зеленського Служба безпеки закрила кримінальне провадження про державну зраду, в якій згадувався колишній радник Віктора Януковича Андрій Портнов.

Згодом, Зеленський дав високу посаду близькому другу Андрія Портнова, а ще через деякий час призначив колишню дружину Портнова суддею столичного суду.

Варто зазначити, що саме за позовом Портнова ОАСК заборонив проводити заходи на честь українських Героїв та видатних історичних постатей.