Московський патріархат готує акції протесту проти Зеленського через “Країну в смартфоні”

ДУМКА 20, Жовтень 2019, 14:46 662
Московський патріархат готує акції протесту проти Зеленського через “Країну в смартфоні”

Представники церкви Московського патріархату в Україні (філія РПЦ) відновлюють акції протесту проти політики президента Володимира Зеленського.

Після липневої акції під стінами Адміністрації президента новий протест призначено на 22 жовтня – віруючих вночі привезуть до Києва готувати президенту пікети, вимагаючи скасування проекту “Країна в смартфоні”, повідомляє Еспресо.TV з посиланням на портал Релігія в Україні.

Перша акція протесту віруючих УПЦ МП проти політики Зеленського відбулася в липні 2019 року. Тоді віряни, об’єднані в “Комітет захисту Конституції”, протестували під стінами Адміністрації президента проти створення нового органу – Державної служби етнополітики та свободи совісті при реорганизованному Міністерстві культури. На думку протестуваликів, яку транслював офіційний сайт УПЦ МП, у зазначеному державному органі працюють “вороги народу”.

На 22 жовтня біля стін Адміністрації президента намічена чергова акція протесту, спрямована вже проти президентського проекту “Країна в смартфоні” та запланованого скасування мораторію на продаж землі в Україні. Як відомо, “Електронна країна” – один з пунктів передвиборної програми президента України, яку нині впроваджує Дмитро Дубілет – міністр Кабінету міністрів.

У зв’язку з цим у соціальних мережах УПЦ МП поширюються анонси із закликом взяти участь в акції протесту. Людей планують вночі з 21 на 22 жовтня привезти до Києва і почати з ранку “молитовне стояння” біля офісу президента по вул. Банкова, 11.

Так, в анонсі мережевих груп Одеської єпархії УПЦ МП сказано:

“Дорогі брати і сестри! Збираємося 21 жовтня ввечері 21:00. Поїздка на молитовне стояння в м Києва 22 жовтня о 10:00. Біля офісу президента буде стояння проти електронних кодів і продажу нашої землі. Стояння буде проходити за адресою: м Київ вул. Банкова, 11. Пожертвування 450 грн. Не байдужих людей просимо допомогти фінансово”.

При цьому вказується, що акцію благословили три митрополита УПЦ МП, один з яких засідає у Синоді.

“На проведення стояння є благословення владики Агафангела (Одеса), владики Іринея (Дніпро), владики Володимира (Почаїв). Тому можете говорити, що ми не просто так, від себе зібралися”, – стверджується в оголошенні, поширеному в соціальних мережах адміністраторами Вайбер-групи “Документи”, яка присвячена критиці державної політики в галузі електронних документів.

Віруючі знайшли також підтримку у ченців Почаївської лаври, від яких отримали одкровення, “що той перепис, яку готує Зеленський – це перепис для Антихриста”.

“А з приводу стояння, – йдеться в оголошенні, – так це проти впровадження в життя нового указу президента “Країна в смартфоні”, після втілення його в життя, при будь-якому зверненні у держ. органи, при народженні і т. д. буде присвоюватся УНЗР (унікальний номер запису в реєстрі) це номер наскрізний, світовий, який буде передаватися в комп’ютер Звір. Ми, православні, не можемо приймати цей номер, оскільки це вже Апокаліпсис, який відбувається на наших очах. Наші сестри були недавно у Почаєві, і там монахи сказали, що той перепис, який готує Зеленський – це перепис для Антихриста. Там 30 питань в анкеті по числу 30 срібняків, за які Юда продав Христа”.

Московський патріархат готує акції протесту проти Зеленського через “Країну в смартфоні”  Московський патріархат готує акції протесту проти Зеленського через “Країну в смартфоні”