“Може ще продати танки та літаки?”: українців обурила ініціатива скасувати військовий парад

ДУМКА 10, Липень 2019, 02:12 1876
“Може ще продати танки та літаки?”: українців обурила ініціатива скасувати військовий парад

Українців обурила ініціатива президента Володимира Зеленського скасувати військовий парад на День Незалежності 24 серпня.

Своєю думкою з цього приводу вони поділилися в соцмережах.

Так, волонтер Мирослав Гай в корені не згоден з цим нововведенням, вважаючи, що проведення парадів дозволяє наочно переконатися, що українська армія існує.

“У 2014-му, коли нам на фронт все завозили волонтери, мою віру в нашу перемогу дуже сильно похитнула виданий зі складу, новий, плащ-намет зразка 1939 року, про що яскраво повідомляв штамп воєнпрому СРСР. Нові БТР, танки, літаки, які вперше полетіли після відновлення на параді, вся ця яскрава картинка повідомляла – Українська Армія Є”,- написав він у Facebook.

Солідарний з ним і Денис П’ятигорець, який приводить на підтримку параду математичні розрахунки, з якими складно не погодитися.

“300 млн на військовий парад – це марнотратство. 300 млн на переїзд Адміністрації Президента у нове приміщення – це ок. Вітаю, патріоти! Тепер у нас забрали парад. Символ гордості за нашу армію”, – пише він.

У свою чергу, учасник АТО Олексій Петров запропонував свою альтернативу заходу, який хочуть скасувати.

“Пропоную 24 серпня, в День Незалежності України (поки ще не скасували), пройти урочистим маршем по Хрещатику. Зібравши. Подати заявку. Навіть потренуватися і вдарити важкою ветеранською ходою! А очолити парадну коробку може генерал-лейтенант Михайло Забродський. Думаю він буде не проти!”– пише він.

“Може ще продати танки та літаки?”: українців обурила ініціатива скасувати військовий парад

“Може ще продати танки та літаки?”: українців обурила ініціатива скасувати військовий парад “Може ще продати танки та літаки?”: українців обурила ініціатива скасувати військовий парад “Може ще продати танки та літаки?”: українців обурила ініціатива скасувати військовий парад “Може ще продати танки та літаки?”: українців обурила ініціатива скасувати військовий парад “Може ще продати танки та літаки?”: українців обурила ініціатива скасувати військовий парад “Може ще продати танки та літаки?”: українців обурила ініціатива скасувати військовий парад “Може ще продати танки та літаки?”: українців обурила ініціатива скасувати військовий парад “Може ще продати танки та літаки?”: українців обурила ініціатива скасувати військовий парад

“Може ще продати танки та літаки?”: українців обурила ініціатива скасувати військовий парад “Може ще продати танки та літаки?”: українців обурила ініціатива скасувати військовий парад “Може ще продати танки та літаки?”: українців обурила ініціатива скасувати військовий парад “Може ще продати танки та літаки?”: українців обурила ініціатива скасувати військовий парад “Може ще продати танки та літаки?”: українців обурила ініціатива скасувати військовий парад “Може ще продати танки та літаки?”: українців обурила ініціатива скасувати військовий парад “Може ще продати танки та літаки?”: українців обурила ініціатива скасувати військовий парад “Може ще продати танки та літаки?”: українців обурила ініціатива скасувати військовий парад “Може ще продати танки та літаки?”: українців обурила ініціатива скасувати військовий парад “Може ще продати танки та літаки?”: українців обурила ініціатива скасувати військовий парад “Може ще продати танки та літаки?”: українців обурила ініціатива скасувати військовий парад