Ми не за це голосували: у Миколаєві працівники заводу “Океан” вимагали від Зеленського прибрати рейдерів

ДУМКА 16, Лютий 2020, 03:44 631
Ми не за це голосували: у Миколаєві працівники заводу “Океан” вимагали від Зеленського прибрати рейдерів

15 лютого під будівлею Миколаївської обласної державної адміністрації працівники «Океану» вийшли на мітинг на підтримку заводу, на майновий комплекс якого в черговий раз був накладений арешт.

Про це повідомляють місцеві ЗМІ.

Працівники заводу вийшли на мітинг з плакатами: «Зеленський, Миколаїв голосував не за це», «окремо кожен з нас крапля, разом ми – «Океан», «Руки геть від «океану», «влада, не заважай корабелам працювати».

На мітингу також присутні Миколаївський міський голова Олександр Сенкевич, миколаївський бізнесмен, нинішній власник суднобудівного заводу “Океан” Василь Капацина, народний депутат України VII і VIII скликання Артем Ільюк, депутати Миколаївської міської ради В’ячеслав Апанасенко, Олена Кисельова, Анатолій Дюмін, В’ячеслав Карцев і Сергій Карцев.

– Шановні океанівці, на сьогоднішній день на підставі брехливих слів, СБУ розслідує сфабриковану кримінальну справу. Стратегічний завод “Океан” був нахабно атакований рейдерами, поставлено під загрозу зрив контрактів. Вперше “Океан” має пакет замовлень по суднобудуванню, судноремонту, обробці металу, мостобудування, робітники отримують стабільну заробітну плату. Я звертаюся до президента Володимира Олександровича (Зеленського, – прим). Не дайте рейдерам знищити Єдиний в Україні суднобудівний завод, – сказав представник трудового колективу заводу з багаторічним досвідом роботи на підприємстві Віктор Вольський.

Мер Миколаєва Олександр Сєнкевич вважає, що Президент України Володимир Зеленський повинен поставити на особистий контроль питання з арештом майнового комплексу Миколаївського суднобудівного заводу «Океан».

– Сьогодні ми часто говоримо про інвестиції: «Приходьте до нас, дорогі інвестори». І ось, це люди, які говорять приходьте до нас і з вами вчинять ось так. Я думаю, що президенту потрібно особисто взяти на контроль дане питання, питання захисту николаевцев від рейдерства. Сьогодні рейдерство переросло на новий рівень. Президента обрали для того, щоб сказати: «ми проти того, що було раніше». Президент сьогодні не бачить, що за його спиною відбуваються такі події, – сказав Олександр Сєнкевич.